AKTUALNOŚCI

Pyszna kawa od Wroclavii 03/2017

Za nami 3 słoneczne dni spędzone w towarzystwie profesjonalnych baristów, którzy częstowali przechodniów pyszną i aromatyczną kawą w okolicy powstajacego centrum handlowo-usługowo-biurowego Wroclavia. Delektując się kawą wszyscy chętni mogli posłuchać ciekawych informacji na temat Wroclavii. Akcja cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem Wrocławian i gości miasta.   

Konkurs "Wrocław - kochamy nasze miasto" 02/2017

W styczniu 2017 r.  wystartował projekt "Wrocław-kochamy nasze miasto" organizowany we współpracy z Towarzystwem Miłośników Wrocławia, pod Honorowym Partonatem Prezydenta Wrocławia. Konkurs adresowany jest do grup/klas dzieci z przedszkoli i szkół podstawowych na terenie Wrocławia. Zadaniem dla uczestników jest wykonanie kolażu, wyrażającego idee "Wrocław - kochamy nasze miasto". 

Pomysłowawcą i sponsorem konkursu jest Wroclavia, powstające w sercu miasta centrum handlowo-biurowe, zintegrowane z dworcem autobusowym. Za kompleksową organizację i promocję konkurusu odpowiada agencja Fabryka Idei.

 

Folder informacyjny dla BIK 01/2017

Dla Biura Informacji Kapitałowych- firmy, specjalizującej się w świadczeniu usług z zakresu  wypełniania obowiązków informacyjnych przez spółki notowane na GPW lub NewConnect- wyprodukowaliśmy nowoczesny folder informacyjny. Fabryka Idei odpowiadała za koncepcję graficzną, skład i przygotowanie folderu do druku. 

 

Spotkanie na placu budowy Wroclavii 12/2016

W grudniu 2016 roku zorganizowaliśmy spotkanie prasowe dla przedstawicieli kilkunastu redakcji wrocławskich mediów lokalnych oraz mediów branżowych. Podczas spaceru po placu budowy reprezentanci spółki Unibail-Rodamco zaprezentowali dziennikarzom postępy prac i opowiedzieli o szczegółach swojej nowej inwestycji - centrum handlowo-usługowego z dworcem autobusowym "Wroclavia". Po przeprowadzonym spotkaniu ukazały się liczne materiały na temat "Wroclavii" w prasie, radiu, telewizji oraz na portalach internetowych. 

Eksperymentuj w Platanie 11/2016

W listopadzie 2016 r. mieliśmy przyjemność organizować na zlecenie CH Platan event "Eksperymentuj w Platanie". Wydarzenie poprowadziła znany z radia i telewizji ekipa Laboratorium Pana Korka. Mali goście centrum handlowego mieli okazję dowiedzieć się jakie są podstawowe prawa fizyki, jak wybucha wulkan, czy lód może być suchy i wiele innych ciekawych rzeczy.


 

Ubieramy wrocławskie krasnale 11/2016

We wrześniu - listopadzie 2016 r. na zlecenie centrum handlowo-biurowego Wroclavia zorganizowaliśmy nietypowy konkurs pt. "Ubieramy wrocławskie krasnale". Uczestnicy konkursu zaprojektowali i wykonali wyjątkowe stroje dla 24 wybranych krasnali - symboli Wrocławia. Zwycięzców konkursu wybrało Jury, w składzie którego znaleźli się m.in. znany polski projektant Maciek Sieradzky oraz aktor Robert Gonera. Ponadto w wyniku głosowania internautów została przyznana nagroda publiczności w wysokości 3 tys. zł.

Konkurs "Ubieramy wrocławskie krasnale" cieszył sie ogromnym zainteresowaniem wśród mieszkańców Wrocławia, którzy chętnie głosowali na ulubione stroje w aplikacji na Facebooku (łącznie ponad 12 tys. oddanych głosów!), spacerowali szlakiem ubranych krasnali oraz udostępniali posty na temat konkursu w social mediach.     

 

Targi JATA w Tokio 10/2016

Jesienią 2016 roku mieliśmy okazję udać się w delegację służbową do Japonii, gdzie wzieliśmy udział w międzynarodowych targach turystycznych JATA Tourism EXPO - największej imprezie tego rodzaju w Azji. Na miejscu odpowiadaliśmy za kompleksową organizację i aranżację stoiska promującego Polskie Linie Lotnicze LOT. Polskie stoisko było oblegane przez tłumy Japończyków, którzy z ogromną ciekawością zapoznawali się z nową ofertą firmy LOT.


Bitwa stylistów w Galerii Bronowice 09/2016

W dniu 25 września 2016r. w krakowskiej Galerii Bronowice odbyło się nietypowe wydarzenie - finał konkursu Bitwa Stylistów, skierowanego do miłośników mody. Finaliści "Bitwy stylistów" mieli okazję do zaprezentowania autorskich stylizacji modowych, a na zwycięzców czekały atrakcyjne nagrody - karty przedpłacone na kwotę 2000, 1500 i 1000zł na zakupy w Galerii Bronowice. Ponadto  goście wydarzenia mogli wziąć udział w różnych ciekawych atrakcjach, takich jak modowy kącik dla najmłodszych, porady stylisów, spotkania z blogerami i inne.

Fabryka Idei odpowiadała za m.in. za koncepcję, oryginalny scenariusz oraz za kompleksową realizację eventu. 

Mnóstwo wspaniałych atrakcji, w trakcie których dzieci poznawali wymarzone miejsce na rodzinny urlop - Tunezję, jej klimat, tradycje i kulturę. 
Zobaczcie foto relację z naszego nowego eventu dla biura podróży Travelplanet.
Nowy punkt Piekarni Familijnej we Wrocławiu 09/2016

We wrześniu koordynowaliśmy uroczystwe otwarcie kolejnego punktu firmowego Piekarni Familijnej - tym razem we Wrocławiu. W dniu otwarcia wyszkolone przez nas hostessy częstowały mieszkańców Wrocławia świeżymi wypiekami, rozdawały upominki i udzielały gościom wszelkich informacji na temat zdrowego i pełnowartociowego pieczywa.

 

Mnóstwo wspaniałych atrakcji, w trakcie których dzieci poznawali wymarzone miejsce na rodzinny urlop - Tunezję, jej klimat, tradycje i kulturę. 
Zobaczcie foto relację z naszego nowego eventu dla biura podróży Travelplanet.
Otwarcie punktu firmowego Piekarni Familijnej 07/2016

W lipcu agencja Fabryka Idei była odpowiedzialna za koordynację uroczystwego otwarcia nowego punktu firmowego Piekarni Familijnej w Trzebnicy. W dniu otwarcia wyszkolone hostessy częstowały mieszkańców pysznymi wypiekami, rozdawały upominki i udzielały gościom wszelkich informacji na temat zdrowego pieczywa.

W najnowszym punkcie Familijnej do nabycia jest świeże, pełnowartościowe pieczywo, ciastka, kanapki, a także bułki, wypiekane na miejscu  z surowego kęsu. Ponadto, w lokalu można zamawiać kawę, lody i desery - do spożycia na miejscu lub na wynos.  

Mnóstwo wspaniałych atrakcji, w trakcie których dzieci poznawali wymarzone miejsce na rodzinny urlop - Tunezję, jej klimat, tradycje i kulturę. 
Zobaczcie foto relację z naszego nowego eventu dla biura podróży Travelplanet.
Akcja informacyjna - zamknięcie skrzyżowania we Wrocławiu 06/2016

W dniach 20 - 29 czerwca 2016 r. agencja Fabryka Idei koordynowała akcję informacyjną, dotyczącą zamknięcia skrzyżowania ulic Dyrekcyjnej i Borowskiej we Wrocławiu. Akcja obejmowała bardzo szeroki zakres działań, m.in. przygotowanie specjalnych mapek, ulotek, plakatów, reklam prasowych i reklam animowanych. Ponadto Fabryka Idei wyszkoliła profesjonalnych informatorów, którzy rozdawali ulotki z objazdami oraz informowali wszystkich mieszkańców o zmianach w ruchu. 

Mnóstwo wspaniałych atrakcji, w trakcie których dzieci poznawali wymarzone miejsce na rodzinny urlop - Tunezję, jej klimat, tradycje i kulturę. 
Zobaczcie foto relację z naszego nowego eventu dla biura podróży Travelplanet.
Wyjazd integracyjny dla pracowników Mazdy 06/2016

W czerwcu odbył się jeden z wyjazdów integracyjnych pracowników firmy Mazda. Wśród atrakcji, przygotowanych dla uczestników, były m.in. plenerowe tworzenie muralu oraz wieczorowa zabawa z body paintingiem UV. Fabryka Idei odpowiadała za kompleksową organizację i obsługę eventu.

Spotkanie z projektantką wnętrz 05/2016

W maju 2016r. w restauracji Eliptic na osiedlu Promenady Wrocławskie we Wrocławiu odbyło się spotkanie z Agnieszką Waszkiewicz - znaną projektantką wnętrz, właścicielką firmy Grupa Projektowa.  Spotkanie było zorganizowane na zlecenie firmy Vantage Development - inwestora Promenad Wrocławskich. Fabryka Idei odpowiadała za kompleksową organizację i promocję wydarzenia.

Nowy Klient - Piekarnia Familijna 04/2016

Fabryka Idei rozpoczęła współpracę z firmą Piekarnia Familijna. W ramach umowy o stałą obsługę Public Relations będziemy zajmować się m.in. planowaniem strategii komunikacji marki, zarządzaniem relacjami z mediami, obsługą kanałów social media oraz doradctwem merytorycznym w zakresie budowania wizerunku Piekarni Familijnej.

Modowo-sportowy event z Dorotą Gardias 04/2016

W kwietniu 2016 r. we wrocławskim Centrum Handlowym Korona odbył się dwudniowy modowo-sportowy event z Dorotą Gardias. Wszyscy odwiedzający Centrum Korona mieli szansę obejrzeć prezentacje wiosennych kolekcji ubrań, wziąć udział w licznych konkursach z nagrodami, a także sięgnąć po porady ekspertów (stylistów, dietetyków, trenerów personalnych). Poza tym, w ramach eventu odbył się finał konkursu "Wiosenna Metamorfoza". Agencja Fabryka Idei była odpowiedzialna m.in. za koncepcję, oryginalny scenariusz oraz kompleksową realizację eventu. 

Social Media Management dla centrów handlowych CBRE 03/2016

Od marca 2016 roku agencja Fabryka Idei kompleksowo obsługuje profile na portalu Facebook dla dwóch centrów handlowych, należących do spółki CBRE: Ferio Gaj i Ferio Legnica. Agencja jest odpowiedzialna m.in. za przygotowanie strategii komunikacji centrów na Facebooku, tworzenie contentu, moderację oraz szeroką pojętą interakcję z użytkownikami. 

Strategia PR dla Vantage Development 02/2016

Dla dewelopera Vantage Development przygotowaliśmy rozbudowaną strategię Public Relations na lata 2016-2017. W ramach pracy nad strategią zostały przeprowadzone warsztaty zKlientem, w trakcie których zostały zdefiniowane cele strategiczne i kluczowe zadania, a także zostały opracowane zasady komunikacji z otoczeniem oraz działania operacyjne PR i Social Media.

Opracowanie strategii wymaga przeprowadzenia dwóch
warsztatów strategicznych oraz pracy indywidualnej.
1. Zdefiniowanie celów strategicznych
2. Kluczowe zadania
3. Grupy docelowe
5. Mierniki realizacji celów - KPI
6. Analiza zewnętrzna
7. Analiza konkurencji
8. Analiza wewnętrzna
9. Analiza SWOT
10. Działania operacyjne PR, Social Media, Promocyjne
11. Zasady komunikacji z otoczeniem
12. Komunikacja w sytuacjach kryzysowych
13. Piramida komunikacji wizerunku
14. Ryzyka
15. Podsumowanie i rekomendacje

 

Plus do Sukcesu 01/2016

Fabryka Idei jest organizatorem ogólnopolskiego programu edukacyjnego "Plus do Sukcesu". Program jest skierowany do gimnazjalistów i ma na celu pomóc uczniom w odkrywaniu własnego potencjału oraz pokazać, jak wykorzystywać swoje pasje, umiejętności i zdolności, aby osiągnąć w życiu sukces. Zakres programu obejmuje zajęcia edukacyjne na terenie całej Polski oraz konkurs z atrakcyjnymi nagrodami. Fundatorem projektu jest firma Plus, sponsorem nagrody TEDxWarsaw, a patronat honorwy objęła Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji.

 

Święta na biało 12/2015

Dla jednego z naszych Klientów zorganizowaliśmy przedświateczną White Party w warszawskiej restauracji Belvedere. Białe meble i dekoracje, a także śnieżnobiałe choinki nadały wnętrzom restauracji odświęty wygląd i wywołały wzniosłą i elegancką atmosferę.

Nie znasz, nie otwieraj! VI edycja akcji 12/2015

Skończyła się kolejna, VI edycja spotkań w ramach akcji społecznej „Nie znasz, nie otwieraj”, których inicjatorem jest TAURON Polska Energia. Cała inicjatywa skierowana jest do seniorów, którzy coraz częściej stają się ofiarami oszustw i kradzieży we własnych mieszkaniach. Prowadzący spotkań edukacyjnych Michał Fajbusiewicz spotkał się z seniorami w Goczałkowicach-Zdroju, Ustroniu, Cieplicach i Świeradowie Zdroju.  Fabryka Idei odpowiadała za przygotowanie merytoryczne i kompleksową organizację spotkań.

25 lat Grupy IMPEL 11/2015

W listopadzie 2015 r. nasze hostessy pracowały podczas imprezy z okazji 25-lecia Grupy IMPEL we wrocławskim Narodowym Forum Muzyki. Elegancko ubrane dziewczyny odpowiadały za pomoc przy organizacji eventu, witały gości i rozdawanie słodkich upominków.   

We wrześniu 2015 r. zorganizowaliśmy "Stylowy Weekend" w krakowskeij Galerii Bronowice. W ramach eventu odbył się pokaz mody, w trakcie którego można było zobaczyć nie tylko aktualne kolekcje sezonu jesień/zima, ale i dowiedzieć się, co warto nosić oraz jakie są najnowsze trendy, kolory i fasony. 
W przerwach pomiędzy pokazami odbywały się konkursy z nagrodami, a dla najmłodszych działał Kącik Stylowego Malucha. Całe wydarzenie poprowadziła Joanna Horodyńska, modelka i stylistka znana m.in. z telewizyjnego programu i modowych kolumn pism lifestylowychwrześniu 2015 r. zorganizowaliśmy "Stylowy Weekend" w krakowskeij Galerii Bronowice. W ramach eventu odbył się pokaz mody, w trakcie którego można było zobaczyć nie tylko aktualne kolekcje sezonu jesień/zima, ale i dowiedzieć się, co warto nosić oraz jakie są najnowsze trendy, kolory i fasony. We wrześniu 2015 r.  dla krakowskiej Galerii Bronowice zorganizowaliśmy "Stylowy Weekend". W ramach eventu odbył się pokaz mody, w trakcie którego można było zobaczyć nie tylko aktualne kolekcje sezonu jesień/zima 2015, ale i dowiedzieć się, co warto nosić oraz jakie są najnowsze trendy, kolory i fasony. W przerwach pomiędzy pokazami odbywały się konkursy z nagrodami, a dla najmłodszych działał Kącik Stylowego Malucha. Całe wydarzenie poprowadziła Joanna Horodyńska, modelka i stylistka znana m.in. z telewizyjnego programu i modowych kolumn pism lifestylowych.
LOT na targach w Tokio 09/2015

W dniach 24-27 września 2015 kilku pracowników Fabryki Idei udało się w delegację służbową do Tokio, aby wziąć udział w międzynarodowych targach turystycznych JATA Tourism EXPO - największej imprezie tego rodzaju w Azji. Na miejscu nasi pracownicy odpowiadali za kompleksową organizację i aranżację stoiska promującego firmę lotniczą LOT. Polskie stoisko było oblegane przez tłumy Japończyków, którzy z ogromną ciekawością zapoznawali się z nową ofertą firmy LOT.


Stylowy weekend w Galerii Bronowice 09/2015

 

We wrześniu 2015 r. zorganizowaliśmy "Stylowy Weekend" w krakowskeij Galerii Bronowice. W ramach eventu odbył się pokaz mody, w trakcie którego można było zobaczyć nie tylko aktualne kolekcje sezonu jesień/zima, ale i dowiedzieć się, co warto nosić oraz jakie są najnowsze trendy, kolory i fasony. 
W przerwach pomiędzy pokazami odbywały się konkursy z nagrodami, a dla najmłodszych działał Kącik Stylowego Malucha. Całe wydarzenie poprowadziła Joanna Horodyńska, modelka i stylistka znana m.in. z telewizyjnego programu i modowych kolumn pism lifestylowychwrześniu 2015 r. zorganizowaliśmy "Stylowy Weekend" w krakowskeij Galerii Bronowice. W ramach eventu odbył się pokaz mody, w trakcie którego można było zobaczyć nie tylko aktualne kolekcje sezonu jesień/zima, ale i dowiedzieć się, co warto nosić oraz jakie są najnowsze trendy, kolory i fasony. 

We wrześniu 2015 r.  dla krakowskiej Galerii Bronowice zorganizowaliśmy "Stylowy Weekend". W ramach eventu odbył się pokaz mody, w trakcie którego można było zobaczyć nie tylko aktualne kolekcje sezonu jesień/zima 2015, ale i dowiedzieć się, co warto nosić oraz jakie są najnowsze trendy, kolory i fasony. W przerwach pomiędzy pokazami odbywały się konkursy z nagrodami, a dla najmłodszych działał Kącik Stylowego Malucha. Całe wydarzenie poprowadziła Joanna Horodyńska, modelka i stylistka znana m.in. z telewizyjnego programu i modowych kolumn pism lifestylowych.

Obsługa PR dla Womak Omega 09/2015

Z duma informujemy, iż Fabryka Idei ma przyjemność zająć się kompleksowa obsługą PR firmy Womak Omega i jej najnowszej inwestycji – dużym centrum handlowym powstającym we Wrocławiu. W ramach współpracy  powstał m.in. aktualnie trwający konkurs na nazwę centrum, w którym można wziąć udział klikając tutaj.

Air Show w Radomiu 08/2015

W sierpniu w Radomiu odbyła się największa impreza lotnicza w Polsce - Air Show 2015. Fabryka Idei odpowiadała za kompleksową organizację i obsługę stoiska firmy lotniczej LOT. Największą atrakcją stoiska były symulatory lotów, dzięki którym wszyscy chętni mogli spełnić swoje marzenie o pozostaniu pilotem podniebnych maszyn. Poza tym, odwiedzający meili szansę poznać ofertę akademii lotniczej, podyskutować o ofercie, a także nabyć szereg gadżetów firmy LOT.

 

Mmm...Moje Słoiki! 08/2015

Michel Moran, znany restaurator i juror programu MasterChef, wystartował z nowym projektem kulinarnym „Moje Słoiki”.  Wykwintne dania, przygotowane przez słynnego kucharza, będą dostarczane bezpośrednio do warszawskich biur pośrednictwem strony internetowej. Wszystkie propozycje kulinarne będą serwowane w specjalnie do tego przygotowanych słoikach, utrzymujących właściwą temperaturę. Fabryka Idei odpowiada za całościową kreację wizualną projektu, wprowadzenie marki na rynek, a także za obsługę w zakresie public relations, kontaktów z mediami oraz social media.

 

Stoisko LOT na IRONMAN Triathlon 08/2015

W sierpniu 2015 wyjechaliśmy na jedną z największych imprez triathlonowych w Europie Wschodniej - Herbalife IRONMAN 70.3 Gdynia. W ramach wydarzenia zorganizowaliśmy w strenfie regeneracji interaktywne stoisko dla marki LOT - partnera imprezy. Stoisko cieszyło się ogromną popularnością wśród zawodników, którzy przychodzili tu w celach relaksu, odpoczynku i odzyskania sił.  

Wioska Sportu w Centrum Ursynów 08/2015

Na zlecenie warszawskiego Centrum Ursynów zorganizowaliśmy wydarzenie pt. „Wioska Sportu”. Impreza ta była propozycją spędzenia weekendu dla całej rodziny w atmosferze sportu oraz wspaniałej rywalizacji. W programie znalazły się: rzuty do kosza, ogródek ćwiczeń, quiz wiedzy o sporcie oraz liczne zabawy i konkurencje sportowe. ‪

We wrześniu 2015 r. zorganizowaliśmy "Stylowy Weekend" w krakowskeij Galerii Bronowice. W ramach eventu odbył się pokaz mody, w trakcie którego można było zobaczyć nie tylko aktualne kolekcje sezonu jesień/zima, ale i dowiedzieć się, co warto nosić oraz jakie są najnowsze trendy, kolory i fasony. 
W przerwach pomiędzy pokazami odbywały się konkursy z nagrodami, a dla najmłodszych działał Kącik Stylowego Malucha. Całe wydarzenie poprowadziła Joanna Horodyńska, modelka i stylistka znana m.in. z telewizyjnego programu i modowych kolumn pism lifestylowychwrześniu 2015 r. zorganizowaliśmy "Stylowy Weekend" w krakowskeij Galerii Bronowice. W ramach eventu odbył się pokaz mody, w trakcie którego można było zobaczyć nie tylko aktualne kolekcje sezonu jesień/zima, ale i dowiedzieć się, co warto nosić oraz jakie są najnowsze trendy, kolory i fasony. We wrześniu 2015 r.  dla krakowskiej Galerii Bronowice zorganizowaliśmy "Stylowy Weekend". W ramach eventu odbył się pokaz mody, w trakcie którego można było zobaczyć nie tylko aktualne kolekcje sezonu jesień/zima 2015, ale i dowiedzieć się, co warto nosić oraz jakie są najnowsze trendy, kolory i fasony. W przerwach pomiędzy pokazami odbywały się konkursy z nagrodami, a dla najmłodszych działał Kącik Stylowego Malucha. Całe wydarzenie poprowadziła Joanna Horodyńska, modelka i stylistka znana m.in. z telewizyjnego programu i modowych kolumn pism lifestylowych.
Wypożyczalnia ekorowerów elektrycznych TAURONA 07/2015

W dniach 14-19 lipca 2015 przy Sanatorium Równica w Ustroniu, Fabryka Idei we współpracy z TAURONEM postawiła specjalną wypożyczalnie ekorowerów elektrycznych. Akcja miała na celu promocję korzyści dla zdrowia płynących z jazdy na rowerze, a także aktywnego trybu życia. Z wypożyczalni chętnie korzystali kuracjusze, a także mieszkańcy Ustronia. 

"Bezpieczny Patrol" w Galerii Ursynów 07/2015

Fabryka Idei była odpowiedzialna za realizację eventu „Bezpieczny Patrol”, który odbył się 11 lipca 2015 w Galerii Ursynów. Receptę na bezpieczne i udane wakacje zdradzili superbohaterowie  – policjant, ratownik medyczny, strażak, policjantka z Komisariatu Rzecznego Policji oraz licencjonowany kierowca rajdowy. Najmłodsi mogli dowiedzieć się m.in. jak udzielać pierwszej pomocy, co należy zrobić, gdy jest się świadkiem pożaru, jak bezpiecznie bawić się w wodzie, oraz przypomnieli sobie zasady ruchu drogowego. Wśród atrakcji nie zabrakło wielkoformatowej gry edukacyjnej, foto ścianki oraz rajdu gokartów.

Nie znasz, nie otwieraj! V edycja akcji 06/2015

Za nami V edycja akcji informacyjno - społecznej "Nie znasz, nie otwieraj!" w ramach której we Wrocławiu i w 10 uzdrowiskach w Polsce odbyły się wykłady red. Michała Fajbusiewicza i kursy asertywności aktora Zbigniewa Buczkowskiego. Akcja, której inicjatorem jest firma TAURON, ma na celu przeciwdziałanie nieuczciwym praktykom przedstawicieli handlowych i zwiększanie bezpieczeństwa przy podpisywaniu umów. Fabryka Idei odpowiadała za przygotowanie merytoryczne i kompleksową organizację spotkań.

Wianki nad Wisłą 06/2015

20 czerwca 2015 na warszawskim Podzamczu odbyły się „Wianki nad Wisłą” - impreza odbywająca się z okazji Nocy Świętojańskiej. Na mieszkańców Warszawy czekał szereg atrakcji – rejsy flisackimi łodziami, parada latawców, piknik świętojański i mnóstwo koncertów. Fabryka Idei dla Isobar Polska zorganizowała akcję mającą na celu promocję smartfonów marki Huawei. Do wydarzenia zaangażowaliśmy hostów, którzy aktywnie uczestniczyli w imprezie, robili pamiątkowe zdjęcia smartfonami Huawei i wzięli udział w puszczaniu latawca. 

20 czerwca 2015 na warszawskim Podzamczu odbyły się „Wianki nad Wisłą” - impreza odbywająca się z okazji Nocy Świętojańskiej. Na mieszkańców Warszawy czekał szereg atrakcji – rejsy flisackimi łodziami, parada latawców, piknik świętojański i mnóstwo koncertów.
Fabryka Idei dla Isobar Polska zorganizowała akcję mającą na celu promocję smartfonów marki Huawei. 
Do wydarzenia zaangażowaliśmy hostów, którzy aktywnie uczestniczyli w imprezie, robili pamiątkowe zdjęcia smartfonami Huawei i wzięli udział w puszczaniu latawca. 20 czerwca 2015 na warszawskim Podzamczu odbyły się „Wianki nad Wisłą” - impreza odbywająca się z okazji Nocy Świętojańskiej. Na mieszkańców Warszawy czekał szereg atrakcji – rejsy flisackimi łodziami, parada latawców, piknik świętojański i mnóstwo koncertów.
Fabryka Idei dla Isobar Polska zorganizowała akcję mającą na celu promocję smartfonów marki Huawei. 
Do wydarzenia zaangażowaliśmy hostów, którzy aktywnie uczestniczyli w imprezie, robili pamiątkowe zdjęcia smartfonami Huawei i wzięli udział w puszczaniu latawca.
Podróże małe i duże 06/2015

20 czerwca 2015 w Centrum Ursynów odbył się event „Podróże Małe i Duże” zrealizowany przez Fabrykę Idei. Wspólnie z licencjonowanym przewodnikiem, najmłodsi odbyli podróż po stolicy – poznali ciekawostki o dzielnicy Ursynów i rozwiązywali zagadki o Warszawie. Nie zabrakło również zabaw edukacyjnych, dzięki którym milusińscy mieli możliwość poznania historii i kultury najodleglejszych zakątków świata.

Konferencja prasowa Unibail-Rodamco 06/2015

15 czerwca 2015 roku we wrocławskim Muzeum Architektury odbyła się konferencja prasowa firmy Unibail-Rodamco organizowana przez Fabrykę Idei, dotycząca jej nowej inwestycji we Wrocławiu związanej z budową kompleksu handlowo– biurowego z dworcem autobusowym PKS. Podczas konferencji zaprezentowana została interaktywna makieta realizowanego właśnie projektu. Dyrektor Zarządzający Unibail-Rodamco na Europę Centralną, Pan Arnaud Burlin, przedstawił również oficjalną nazwę inwestycji. „Wroclavia” to nazwa, która łączy w sobie nowoczesnego ducha miasta  z  historyczną atmosferą.

 

Fabryka Idei jest odpowiedzialna za kompleksową obsługę PR inwestycji „Wroclavia”.

Eko Rodzina 05/2015

Fabryka Idei zajęła się organizacją wydarzenia „Eko Rodzina”, które odbyło się 30 maja 2015 w Centrum Ursynów. Podczas imprezy mieszkańcy Ursynowa mogli dowiedzieć się jak oszczędzać wodę i energię, jak segregować śmieci, żyć w zgodzie z naturą i być przyjacielem Ziemi. Wydarzeniu towarzyszyło wiele atrakcji  dla dzieci i dorosłych m.in. ekologiczny pokaz mody oraz warsztaty kulinarne dla dzieci.

Nie znasz, nie otwieraj - spot reklamowy 05/2015

Wielkimi krokami zbliża się V edycja akcji społecznej "Nie znasz, nie otwieraj", którą po raz kolejny organizujemy na zlecenie firmy TAURON. Tym razem spotkania dla seniorów poprowadzi nie tylko redaktor Michał Fajbusiewicz, ale również znany aktor Zbigniew Buczkowski. W ramach projektu, m.in. wyprodukowaliśmy nowy spot reklamowy, który zapowiada tę kampanię. Będzie on emitowany w czterech telewizjach regionalnych. Efekty naszej pracy można obejrzeć tutaj, a kulisy powstawania produkcji tutaj.

Warsztaty kulinarne z udziałem Michel Moran 05/2015

12 maja w warszawskim studiu CookUp Fabryka Idei zorganizowała warsztaty kulinarne z udziałem znanego mistrza kuchni, Michel Moran. Całość odbyła się w ramach integracji zespołu operatora energii odnawialnej "Green". Wszyscy uczestnicy na koniec warsztatów otrzymali dyplomy Mistrza Kuchni - Green Chef oraz książkę z dedykacją od prowadzącego.

Social Media Management dla Vantage Development 05/2015

Od kwietnia 2015 roku agencja Fabryka Idei kompleksowo obsługuje profile na portalu Facebook dwóch inwestycji firmy Vantage Development S.A.: Promenad Wrocławskich oraz osiedla Centauris. Agencja jest odpowiedzialna za m.in. za przygotowanie strategii marketingowej dla profilów Vantage Development oraz za tworzenie contentu, komunikację i szeroko pojętą interakcję z użytkownikami (m.in. poprzez organizację konkursów).

Zostań twarzą Galerii Dominikańskiej 05/2015

Wspólnie z Galerią Dominikańską przeprowadziliśmy konkurs „Zostań twarzą Galerii Dominikańskiej”, który składał się z dwóch etapów: pierwszego, którym była sesja zdjęciowa w Galerii (o której możecie przeczytać poniżej) i głosowania na Facebooku poprzez aplikację konkursową. 

Do udziału w konkursie fotograficznym „Zostań twarzą Galerii Dominikańskiej” zgłosiło się łącznie 321 osób. To, że w konkursie mógł uczestniczyć każdy (a nie tylko idealne modelki), wywołało niesamowity efekt wśród internautów. Już po kilku dniach działania aplikacji konkursowej, na znanym portalu wykop.pl pojawiły się wpisy, zachęcające użytkowników do oddania głosów na „zwykłych ludzi”, w tym na uczestnika o imieniu Mieczysław – starszego pana po pięćdziesiątce. Od tego momentu konkurs zaktywizował bardzo szerokie grono odbiorców, w szczególności młodych ludzi w wieku 18-24 lat (60% głosujących). Aplikacja konkursowa zdobyła nieoczekiwanie duży zasięg – skorzystało z niej łącznie ponad 80 tysięcy użytkowników.  
O całej sprawie pisały media (np., natemat.pl, onet.pl) oraz blogerzy i osoby z branży social media (np. Monika Czaplicka, Michał Sadecki, Michał Głuszak). Tysiące oddawanych głosów oraz mnogość udostępnianych treści nawiązujących do konkursu sprawiły, iż świadomość marki Galeria Dominikańska wśród młodzieży bardzo wzrosła. W związku z tym, Galeria Dominikańska ma w tej chwili ogromny potencjał, by wykorzystać popularność i zasięg konkursu,  aby jeszcze bardziej zainteresować i zaangażować młodych ludzi.  

Do udziału w konkursie fotograficznym „Zostań twarzą Galerii Dominikańskiej” zgłosiło się łącznie 321 osób. To, że w konkursie mógł uczestniczyć każdy (a nie tylko idealne modelki), wywołało niesamowity efekt wśród internautów. Już po kilku dniach działania aplikacji konkursowej, na znanym portalu wykop.pl pojawiły się wpisy, zachęcające użytkowników do oddania głosów na „zwykłych ludzi”, w tym na uczestnika o imieniu Mieczysław – starszego pana po pięćdziesiątce. Od tego momentu konkurs zaktywizował bardzo szerokie grono odbiorców, w szczególności młodych ludzi w wieku 18-24 lat (60% głosujących). Aplikacja konkursowa zdobyła nieoczekiwanie duży zasięg – skorzystało z niej łącznie ponad 80 tysięcy użytkowników.  

O całej sprawie pisały media (np., natemat.pl, onet.pl) oraz blogerzy i osoby z branży social media. Tysiące oddawanych głosów oraz mnogość udostępnianych treści nawiązujących do konkursu sprawiły, iż świadomość marki Galeria Dominikańska wśród młodzieży bardzo wzrosła.

Sesja zdjęciowa w Galerii Dominikańskiej 04/2015

W dniach 18-19 kwietnia 2015 r. Fabryka Idei zorganizowała dla wrocławskiej Galerii Dominikańskiej sesję fotograficzną w ramach konkursu "Zostań twarzą Galerii Dominikańskiej". W sesji wzięło udział ponad 300 osób - zarówno kobiety, jak i mężczyźni. Wszyscy uczestnicy akcji mogli skorzystać z usług profesjonalnego wizażysty, a po zakończeniu sesji otrzymali swoje zdjecie w prezencie. 

Mnóstwo wspaniałych atrakcji, w trakcie których dzieci poznawali wymarzone miejsce na rodzinny urlop - Tunezję, jej klimat, tradycje i kulturę. 
Zobaczcie foto relację z naszego nowego eventu dla biura podróży Travelplanet.
Przenosiny wrocławskiego dworca PKS 04/2015

W dniach 8 - 20 kwietnia 2015 r. agencja Fabryka Idei koordynowała akcję informacyjną, dotyczącą przenosin dworca autobusowego we Wrocławiu na nowe, tymczasowe miejsce. Stary dworzec, którego stan od lat pozostawiał wiele do zyczenia, w najbliższym czasie zostanie zrównany z ziemią. W jego miejscu w przysżłośći powstanei galeria handlowa, a perony dla autobusów znajdą się w podziemiach. 

Fabryka Idei wyszkoliła profesjonalnych informatorów, którzy pokazywali pasażerom, jak dotrzeć do nowego miejsca dworca PKS. Poza tym, agencja zajęłą się kompleksowym przygotowaniem dużych tablic i strzałek, które kierowały ludzi do nowych kas, poczekalni i stanowisk odjazdowych. 

Mnóstwo wspaniałych atrakcji, w trakcie których dzieci poznawali wymarzone miejsce na rodzinny urlop - Tunezję, jej klimat, tradycje i kulturę. 
Zobaczcie foto relację z naszego nowego eventu dla biura podróży Travelplanet.
Social Media Management dla Polskich Kolei Linowych 02/2015

Od sierpnia 2014 roku agencja Fabryka Idei kompleksowo obsługuje profil Polskich Kolei Linowych  na portalach Facebook.com oraz Google+. Agencja jest odpowiedzialna m.in. za przygotowanie strategii marketingowej dla profilów Polskich Kolei Linowych oraz za tworzenie contentu, komunikację i szeroko pojętą interakcję z użytkownikami.

 

Strategia marketingowa dla marki "Akuku" 02/2015

Agencja Fabryka Idei przygotowała kompleksową strategię marketingową dla marki "Akuku" firmy "Al-bis", która zajmuje się produkcją akcesoriów i zabawek dla niemowląt.  

Mnóstwo wspaniałych atrakcji, w trakcie których dzieci poznawali wymarzone miejsce na rodzinny urlop - Tunezję, jej klimat, tradycje i kulturę. 
Zobaczcie foto relację z naszego nowego eventu dla biura podróży Travelplanet.
Nie znasz, nie otwieraj! IV edycja akcji 01/2015

Skończyła się kolejna, IV edycja spotkań w ramach akcji społecznej „Nie znasz, nie otwieraj”, których inicjatorem jest TAURON Polska Energia. Cała inicjatywa skierowana jest do seniorów, którzy coraz częściej stają się ofiarami oszustw i kradzieży we własnych mieszkaniach. Tym razem prowadzący spotkań edukacyjnych Michał Fajbusiewicz spotkał się z seniorami na uniwersytetach trzeciego wieku w 10 polskich miastach.  Fabryka Idei odpowiadała za przygotowanie merytoryczne i kompleksową organizację spotkań.

Pyszna kawa od Galerii Mokotów 11/2014

Na dobry początek dnia, wszyscy Ci, którzy w pośpiechu biegli do pracy i spotkali nas na jednej z trzech ulic Mokotowa, otrzymywali pyszną kawę wraz z książeczka rabatową do Alei Smaków w Galerii Mokotów. Zadbaliśmy o profesjonalnych baristów i aromatyczny klimat, nie tylko kawy.

Dzieci gotowały z Michelem Moran! 10/2014

W słoneczną sobotę w Galerii Mokotów odbył się kulinarny pojedynek. Uczniowie szkół podstawowych zmierzyli się ze sobą w smakowitych rozgrywkach. Sześć drużyn stanęło do walki o tytuł „Mistrzów Smaków”. Zadanie nie wydawało się być proste, szczególnie, że jurorem był sam Michel Moran. Najmłodsi podeszli do gotowania bardzo poważnie i naśladując mistrza wykonali jesienne dania. Fabryka Idei zadbała o kompleksową obsługę wydarzenia, organizując stanowiska pracy dla małych kucharzy jak i „Smaczną Strefę”, w której pozostałe dzieci mogły brać udział w animacjach. 

„Szaleństwo Zakupów” w Galerii Mokotów 10/2014

W weekend 4-5 października w Galerii Mokotów odbyło się prawdziwe „Szaleństwo Zakupów”! Na klientów czekało mnóstwo niespodzianek. Wszyscy, którzy w tych dniach wpadli w zakupowe szaleństwo otrzymali upominki od wydawnictwa Burda Media. A na osoby, które wyrobiły sobie kartę lojalnościową Galerii Mokotów czekały wyjątkowe bransoletki od firmy Aren'Art. Pyszna kawa, porady kosmetyczne w strefie beauty i analiza kolorystyczna przeprowadzona przez profesjonalnych stylistów rozpieszczała odwiedzających. Nad doskonałym nastrojem wśród klientów czuwał zespół Mimów. Fabryka Idei zadbała o kompleksową obsługę wydarzenia.

Nie znasz, nie otwieraj! III edycja 09/2014

Skończyła się kolejna, trzecia edycja akcji społecznej "Nie znasz, nie otwieraj". Fabryka Idei odpowiadała za przygotowanie merytoryczne i organizację spotkań informacyjnych dla seniorów w dziesięciu miejscowościach uzdrowiskowych. Głównym celem akcji, inicjatorem której jest Tauron Polska Energia, było zwiększenie świadomości seniorów zakresie bezpiecznego zawierania umów handlowych.

Letnie Kino z Mazdą 08/2014

W okresie wakacyjnym w polskich kurortach nadmorskich odbywa się Festiwal Filmowy "Kino na leżakach". W ramach wydarzenia Fabryka Idei zajęła się kompleksową organizacją promocji sposora festiwalu - marki Mazda Motor Poland.

Mali podróżnicy w Tunezji - Wakacje Marzeń 07/2014

 

Mnóstwo wspaniałych atrakcji, w trakcie których dzieci poznawali wymarzone miejsce na rodzinny urlop - Tunezję, jej klimat, tradycje i kulturę. 
Zobaczcie foto relację z naszego nowego eventu dla biura podróży Travelplanet.pl.

 

Dla biura podróży "Travel Planet" Fabryka Idei przygotowała specjalny event wakacyjny. Wydarzenie pt. "Mali podróżnicy w Tunezji - Wakacje Marzeń" było skierowane do dzieci. W trakcie różnych atrakcji i zabaw maluchy poznawały wymarzone miejsce na rodzinny urlop - Tunezję, jej klimat, tradycje i kulturę. 

Muzyka, Kamera...Akcja! 07/2014

Pozytywne emocje i twórcza atmosfera towarzyszyły nagraniu nowego spotu promocyjnego dla 9.Edycji Tauron Festiwal Nowa Muzyka 2014. Fabryka Idei zadbała o kompleksowe przygotowanie i realizację nagrania na terenie Nowego Muzeum Śląskiego w Katowicach.  

Sesja zdjęciowa do reklamy TAURON Polska Energia 06/2014

W pięknej miejscowości  niedaleko Sobótki, na granicy Ślężańskiego Parku Krajobrazowego, przeprowadziliśmy sesję zdjęciową do nowej kampanii reklamowej TAURON Polska Energia. Zespół Fabryki Idei zadbał o kompleksowe przygotowanie i realizację tego przedsięwzięcia.  

Na plaży z Tauron Polska Energia 06/2014

W czerwcu spędziliśmy kilka pięknych dni na plaży w Sopocie, kręcąc nowy spot reklamowy  dla Tauron Polska Energia. Fabryka Idei odpowiadała za opracowanie koncepcji i realizację nowej letniej kampanii reklamowej.  Co z tego wyszło? Już wkrótce będziecie mogli zobaczyć na ekranach swoich telewizorów.

Nie znasz, nie otwieraj! II edycja 06/2014

W dniach 10– 14.06.2014 odbyła się II edycja kampanii społecznej "Nie znasz, nie otwieraj!", w trakcie której Fabryka Idei zorganizowała spotkania informacyjne dla seniorów w dziesięciu sanatoriach.  Inicjatorem spotkań, których celem było zwiększenie świadomości seniorów w zakresie bezpiecznego zawierania umów handlowych, wystąpił Tauron Polska Energia.   Gospodarzem spotkań już po raz drugi został redaktor Magazynu Kryminalnego 997 Michał Fajbusiewicz.

Piknik w Galerii Mokotów 05/2014

Fabryka Idei przygotowała wydarzenie „Pomysł na Piknik” w Galerii Mokotów. W sobotę, 24 maja Ambasador Alei Smaków – Michel Moran zaprosił do swojej kuchni Roberta Sowę. Panowie zaprezentowali swoje pomysły na udany piknik. Hostessy w czerwonych sukienkach i pięknych wiankach, które idealnie wpasowały się w wyjątkową – piknikową scenografię, częstowały gości potrawami. Klienci ochoczo ustawiali się po dodatkowe porcje podczas degustacji, gdyż dania wyszły wyśmienicie! Na zebranych czekały również atrakcyjne konkursy z nagrodami, wśród których najważniejszą były kosze piknikowe! Spotkanie poprowadziła Aleksandra Mikołajczyk.

Diamentowa Noc Zakupów! 05/2014

W czwartek, 15 maja odbyła się Diamentowa Noc Zakupów w Galerii Mokotów. Klienci tego wieczoru mogli skorzystać z atrakcyjnej oferty rabatowej i olśnić wszystkich blaskiem diamentów. Pod okiem konferansjera Przemysława Cypryańskiego i pięknych hostess goście próbowali odróżnić cyrkonie od prawdziwych klejnotów. Wyjątkowa scenografia i klimat w stylu Marylin Monroe oczarował gości. Fabryka Idei zadbała o kompleksową obsługę wydarzenia.

Nie znasz, nie otwieraj! 04/2014

W związku z licznymi doniesieniami na temat oszustw, których ofiarami coraz częściej padają seniorzy, Tauron Polska Energia zdecydował o przyłączeniu się do kampanii społecznej "Nie znasz, nie otwieraj!". W ramach akcji w 10 sanatoriach w Polsce odbyły się spotkania z osobami starszymi, których głównym celem było zwiększenie świadomości seniorów w zakresie bezpiecznego zawierania umów handlowych. Przed oszustami, podszywających się pod przedstawicieli firm oraz instytucji przestrzegał uczestników wydarzenia redaktor Magazynu Kryminalnego 997 - Michał Fajbusiewicz. 

Fabryka Idei była odpowiedzialna za przygotowanie merytoryczne i organizacyjne spotkań "Nie znasz, nie otwieraj!", które odbyły się 25.-30.04. w: Świeradowie-Zdroju, Cieplicach-Zdroju, Kudowie, Polanicy, Rabce-Zdroju, Szczawnicy, Krynicy-Zdroju, Muszynie, Głuchołazach i Ustroniu. 

Wielkanoc w Galerii Mokotów 04/2014

W sobotę 12 kwietnia odbyło się wielkanocne spotkanie z amabsadorem Alei Smaków Michelem Moran. Event skupiony był wokół tematyki zbliżających się świąt i kulinarnych inspiracji. Maestro Moran podzielił się gośćmi Galerii Mokotów nowymi pomysłami na wielkanocne menu. Uczestnicy wydarzenia mogli wspólnie z kucharzem przygotować przepyszne potrawy ora wziąć udział w konkursie z nagrodami. 

Fabryka Idei zadbała o kompleksowe przygotowanie wydarzenia.

VIP Dinner 04/2014

W związku z budową nowego centrum handlowego spółki WOOD we Wrocławiu, Fabryka Idei przygotowała dla Klienta wieczorne spotkanie dla potencjalnych partnerów inwestycji. W prestiżowej restauracji Amber Room w Klube Polskiej Rady Biznesu na początku kwietnia odbył się VIP Dinner. Agencja zadbała o należyte przygotowanie wydarzenia i odpowiednią oprawę scenograficzną. 

Retail Open House 04/2014

Fabryka Idei zajęła się przygotowaniem międzynarodowym targów biznesowych grupy Unibail-Rodamco, które odbyły się 8 kwietnia w Warszawie. Agencja zadbała o przygotowanie innowacyjnej scenografii multimedialnej wydarzenia oraz wyjątkową oprawę florystyczną. 

 

Hipponalia na Stadionie Wrocław 04/2014

W sobotę, 5 kwietnia w Klubie Biznesowym na Stadionie Wrocław odbyła się Wielka Gala Jeździecka Hipponalia. Organizatorem wydarzenia była firma JT Power, natomiast Fabryka Idei odpowiadała za promocję i PR wydarzenia w lokalnych oraz branżowych mediach. Galę poprowadził Marcin Prokop i Karolina Ferenstein-Kraśko. Podczas wydarzenia rozwiązano Wielki Plebiscyt Hipponaliów na najlepszego zawodnika, trenera, luzaka i mecenasa sportu jeździeckiego 2-13 roku. Ponadto uczestnicy Hipponaliów mogli wziąć udział w kilku loteriach, wersniażu sztuki oraz zapoznać się z nowościami rynkowymi na targach sprzętu jeździeckiego. Wieczór zakończył występ zesołu Ustronsky i Karoliny Kidoń.

Kolejne Hipponalia już za rok! 

Galeria Mokotów na WFW 04/2014

Warsaw Fashion Weekend to wydarzenie, które na stałe wpisało się w modowy kalendarz Warszawy. Jak co roku, na targach pojawiło się również stoisko promocyjne Galerii Mokotów, partnera wydarzenia. Uczestnicy WFW mogli porozmawiać ze stylistami centrum handlowego, przejść analizę kolorystyczną oraz przyjrzeć się z bliska kreacjom Macieja Zienia, którego butik niedawno pojawił się w Galerii Mokotów.

Fabryka Idei zadbała o kompleksowe przygotowanie stanowiska centrum handlowego na WFW.

5 kwietnia ruszają Hipponalia! 03/2014

Już 5 kwietnia na Stadionie Wrocław odbędzie się Wielka Gala Jeździecka Hipponalia. W Klubie Biznesowym obiektu miłośnicy koni będą mogli zapoznać z nowościami rynkowymi, spotkać się z najlepszymi polskimi zawodnikami różnych dyscyplin oraz pobawić się wspólnie przy muzyce zespołu Ustronsky i Karoliny Kidoń. Wydarzenie poprowadzi Marcin Prokop i Karolina Kraśko-Ferenstein. Imprezie towarzyszyć będą aż 4 loterie, w których do wygrania będą atrakcyjne nagrody. 

Fabryka Idei odpowiada za PR wydarzenia w mediach lokalnych i branżowych. 

Męskie gotowanie w Galerii Mokotów 03/2014

Dzień Kobiet (8.03) w Galerii Mokotów miał wyjątkową oprawę. W Alei Smaków odbył się event "Męskie gotowanie" z udziałem gwiazd: Radka Majdana, Przemka Cypryańskiego oraz Rafała Brzozowskiego. Panowie pod okiem Michela Moran przygotowali wyśmienite potrawy, do degustacji których zaprosili publiczność zgromadzoną w Alei Smaków. Panie mogły również skorzystać z porad wizażystki w Strefie Beauty oraz zrobić pamiątkowe zdjęcie z ulubionym gwiazdorem.

Wydarzenie poprowadził Olivier Janiak. 

Hiszpańskie smaki z Michelem Moran 02/2014

W sobotę 15 lutego goście Alei Smaków mogli zasmakować w hiszpańskich specjałach, przygotowanych przez samego Michela Moran. Maestro tym razem skupił się na wyjątkowych przekąskach - aromatycznych tapas. Klienci Galerii Mokotów zostali zaproszeni do wspólnego gotowania z kucharzem oraz testu smaku. Nie obyło się również bez konkursów, w których do wygrania był m.in. fartuch Michela Moran. 

Fabryka Idei zadbała o kompleksowe przygotowanie wydarzenia.

Mobilni wygrywają z eurobankiem! 02/2014

Do 4 marca trwa konkurs "Mobilni wygrywają!", który Fabryka Idei przygotowała dla Euro Banku. Zadaniem uczestników jest jak naszybsze oszacowanie kwoty, a następnie wykonanie przelewu za pomocą aplikacji mobilnej dostępnej na www.eurobankmobilnie.pl. Aby uzyskać potrzebne dane gracze odpowiadają na pytania quizowe. Codziennie nagradzanych jest aż 7 osób; do wygrania są tablety, słuchawki oraz rękawiczki I-Gloves.

 

Kuchnia francuska w Alei Smaków 01/2014

Michel Moran, juror programu "MasterChef" i oficjalny ambasador Alei Smaków poprowadził kolejne warsztaty kulinarne, tym razem poświęcone kuchni francuskiej. Wspólnie z mistrzem gotowali ochotnicy, wybrani z publiczności zgromadzonej pod sceną. Po przygotowaniu potraw, odbyła się obowiązkowa degustacja. Dla uczestników eventu zorganizowano również konkurs, w którym do wygrania był fartuch Michela Moran oraz jego książka kucharska z autografem.

Fabryka Idei była odpowiedzialna za kompleksowe przygotowanie wydarzenia. 

Książkowy Dzień Babcia i Dziadka 01/2014

Wydarzenie zostało połączone z promocją skrzyneczki bookcrossingowej, która znajduje się w Arkadach Wrocławskich na poziomie +1. Zaproszone dzieci z wrocławskich przedszkoli mogły posłuchać najpiękniejszych bajek, czytanych przez aktora Marka Kocota. Następnie wzięły udział w warsztatach przygotowywania laurek dla dziadków oraz zakładek do książek. Przedszkolaki przyniosły ze sobą niepotrzebne książeczki, które zostawiły w skrzyneczce bookcrossingowej dla nowych właścicieli. W zamian otrzymały upominki od Arkad Wrocławskich.

Fabryka Idei zajęła się przygotowaniem i promocją wydarzenia. 

 

Dzień Babci i Dziadka w Galerii Mokotów 01/2014

W Dniu Babci i Dziadka (18.01) w Alei Smaków przygotowano mnóstwo atrakcji dla dzieci i seniorów. Program wydarzenia zakładał m.in. tworzenie upominków dla dziadków oraz wspólne czytanie bajek. Maluchy malowały portrety dziadków, ozdabiały ramki i przygotowywały naszyjniki z cukierków. Restauracja Subway, która była partnerem akcji zapewniła dzieciom poczęstunek.

Fabryka Idei zadbałą o organizację i promocję wydarzenia. 

Zdrowa Uczta Malucha 01/2014

W Alei Smaków Galerii Mokotów odbyło się kolejne wydarzenie skierowane do najmłodszych, czyli "Smaki Malucha". Dzieci wspólnie z restauracją SaladStory przygotowywały smaczne i zdrowe sałatki. Maluchy dowiedziały się również jakie są zasady komponowania posiłków, tworząc piramidę zdrowego żywienia. Nie zabrakło zabaw oraz konkursów z nagrodami.

Fabryka Idei była odpowiedzialna za kompleksowe przygotowanie wydarzenia. 

Sylwestrowy Bal w Galerii Mokotów 12/2013

W ubiegłą sobotę 28 grudnia dzieci świetnie się bawiły podczas Sylwestrowego Balu, zorganizowanego w Galerii Mokotów. Aleja Smaków zamieniła się w prawdziwą salę balową, ozdobioną balonami i kolorowymi maskami. Maluchy wzięły udział w zabawach plastycznych i animacjach ruchowych.

Fabryka Idei była odpowiedzialna za przygotowanie wydarzenia od strony organizacyjnej i promocyjnej.

 

Piernikowe Święta 12/2013

W ramach świątecznych przygotowań dzieci wzięły udział w kolejnym wydarzeniu z cyklu "Smaki Malucha" (21.12). Tym razem najmłodsi zostali zaproszeni do zabaw, skupionych wokół tematu piernika. Dzieci ozdabiały piernikowe chatki i dekorowały ciasteczka lukrem oraz posypkami. Na zakończenie spotkania przygotowały świąteczne kartki dla rodziców.

Fabryka Idei zajęła się przygotowaniem eventu od strony organizacyjnej i promocyjnej.

 

Konkurs Świąteczna Lista Życzeń 12/2013

W ramach obsługi Galerii Mokotów w social media, Fabryka Idei przygotowała i przeprowadziła konkurs "Świąteczna Lista Życzeń". Zadaniem uczestników było stworzenie listy życzeń oraz napisanie krótkiego uzasadnienia, dlaczego to właśnie ich lista jest wyjątkowa. W okresie trwania konkursu nagrodzono 160 osób, bonami o wartości 1000 zł. Kartami podarunkowymi można płacić za dowolne zakupy w  butikach i punktach usługowych Galerii Mokotów.

Fabryka Idei stworzyła dedykowaną aplikację konkursową oraz czuwała nad przeprowadzeniem konkursu zgodnie z regulaminem. 

Świąteczny Asystent Zakupów 12/2013

W okresie przedświątecznym Klietki Galerii Mokotów mogły zrobić zakupy w towarzystwie Świątecznych Asystentów Zakupowych. Szesnastu dżentelmenów nosiło torby z zakupami i doradzało paniom w wyborze świątecznych prezentów. Korzystanie z usługi było bezpłatne, asystenci pracowali aż do samej Wigilii.

Fabryka Idei zajmowała się rekrutacją i szkoleniem asystentów oraz promocją usługi wśród Klientów Galerii Mokotów. 

Konkurs "Prąd dla mojego miasta" 12/2013

Konkurs "Prąd dla mojego miasta" prowadzony był 7.10-15.12.2013 na fanpage'u TAURONA oraz dedykowanej stronie internetowej. Zadaniem graczy było rozkręcenie wiatraków za pomocą kursora myszki i produkcja wirtualnego prądu. W klasyfikacji indywidualnej nagrodzono tabletami i smartfonami aż 60 osób. Gracze, zbierali również punkty dla swojej miejscowości. Instytucjom charytatywnym ze zwycięskich miast TAURON przekazał pieniądze na opłacenie faktur za energię elketryczną. Na podium znalazły się: Lubań (I miejsce - 12 tys. złotych), Zawidów (II miejsce - 5 tys. złotych) oraz Oświęcim (3 tys. złotych). Nagrody zostały wręczone w trakcie uroczystości w siedzibach nagrodzonych stowarzyszeń 18-19.12. 

Fabryka Idei była odpowiedzialna za przeprowadzenie konkursu zgodnie z regulaminem oraz wręczenie nagród zwycięzcom. 

Tajemnice Kuchni z Michelem Moran 12/2013

W ramach Akademii Kulinarnej 14 grudnia w Alei Smaków odbyło się kolejne spotkanie z mistrzem kuchni Michelem Moran. Juror telwizyjnego programu "MasterChef" i tym razem zachwił Klientów Galerii Mokotów fantastycznymi potrawami. Uczestnicy wydarzenia mogli wziąć udział we wspólnym gotowaniu z mistrzem i próbować dań, przygotowanych przez samego maestro. 

Fabryka Idei była odpowiedzialna za kompleksowe przygotowanie wydarzenia. 

Wielkie Malowanie Bombek 12/2013

Jak co roku, w Arkadach Wrocławskich odbyło się Wielkie Malowanie Bombek (12.12). W wydarzeniu wzięły udział dzieci z wrocławskich przedszkoli oraz dziennikarze z lokalnych redakcji. Zadaniem 5 drużyn było ozdobienie bombek w rozmiarze XXL. Do dyspozycji uczestników były farby, kolorowe piórka, brokaty, klej, świąteczne naklejki i bibuła. Część dekoracji dzieci mogły przygotować w przedszkolach. We wspólnie zabawie wzięli udział redakatorzy z: Gazety Wrocławskiej, TVP Wrocław, serwisu MMWroclaw, portalu dlaStudentla.pl oraz radia ZetGold.

Fabryka Idei zajęła się organizacją i promocją wydarzenia. 

Czary Mary z Mikołajem 12/2013

W Alei Smaków Galerii Mokotów 7 grudnia odbyło się spotkanie ze Świętym Mikołajem. Dzieci mogły zwierzyć się mu z najskrytszych marzeń o prezentach oraz usiąść mu na kolanach. Maluchy brały również udział we wspólnych zabawach mikołajkowych, prowadzonych przez profesjonalnych animatorów. 

Fabryka Idei zadbała o przygotowanie i promocję wydarzenia. 

Festiwal Kawy z Starbucks 11/2013

Galeria Mokotów wspólnie z marką Starbucks przygotowała wyjątkowe wydarzenie dla miłośników aromatycznego naparu. We wtorek 26.11 w Alei Smaków roznosił się zapach świeżo mielonej kawy. Klienci Galerii Mokotów mogli obserwować pokazy baristów, poznawać ciekawostki na temat tego czarnego napoju i degustować kawy przygotowane przez profesjonalistów z Starbucks. Wydarzenie uświetnił występ duetu Katarzyna Dereń & Tomek Pfeiffer.

Fabryka Idei była odpowiedzialna za kompleksowe przygotowanie wydarzenia.

Eco Akademia w Alei Smaków 11/2013

Cyklicznie do Alei Smaków Galerii Mokotów zapraszane są dzieciaki w ramach eventów "Smaki Malucha". Tym razem dzieci wzięły udział w zajęciach Eco Akademii. Ich zadaniem 23.11 było stworzenie wraz z animatorami Eco krainy. Ponad to dzieci poznawały najważniejsze fakty dotyczące ochrony środowiska, segregacji śmieci i ekologii. Brały również udział w konkursach z nagrodami. Partnerem akcji, który przygotował dla dzieci słodki poczęstunek, był Yogo Choice.

Fabryka Idei przygotowała wydarzenie od strony organizacyjnej i promocyjnej.

Moran w Alei Smaków 11/2013

Amabsador Alei Smaków Michele Moran odwiedził w sobotę (16.11) Galerię Mokotów. Szef kuchni poprowadził warsztaty, które zainaugurowały Akademię Kulinarną w galerii handlowej. Podczas spotkania z klientami Galerii Mokotów odbyły się pokazy kulinarne, degustacje oraz konkursy z nagrodami. Michele Moran chętnie podpisywał swoją książkę kucharską "Moje smaki" oraz pozował do zdjęć. Kolejne wydarzenie z udziałem mistrza Moran już w grudniu.

Fabryka Idei była odpowiedzialna za kompleksowe przygotowanie wydarzenia.

Gotujemy z TOKYO SUSHI 11/2013

W ubiegły wtorek (12.11) w Alei Smaków Klienci Galerii Mokotów mogli wziąć udział w evencie z TOKYO SUSHI. Atrakcją wieczoru były pokazy mistrzów sushi i degustacja azjatyckich dań. O miłą atmosferę w czasie wydarzenia zadbała finalistka programu "X-Factor" Olga Barej.

Fabryka Idei była odpowiedzialna za organizację i promocję wydarzenia.

Jesienne smaki malucha 11/2013

W sobotę 9 listopada dzieci wzięły udział w warsztatach plastycznych zroganizowanych w Alei Smaków Galerii Mokotów. Motywem przewodnim była jesień, której charakterystyczne barwy wykorzystywane były w pracach maluchów. Dzieci tworzyły rodzinne portrety i jesienne kompozycje z wrzosów. Zabawa prowadzona była przez profesjonalnych animatorów.

Fabryka Idei zadbała o organizację i promocję wydarzenia.

Słodkie smaki w rytmie muzyki 10/2013

Wtorkowy wieczór (29.10) w Alei Smaków upłynął pod znakiem degustacji słodkich przysmaków: ciastek, tortów i babeczek, przygotowanych przez Cukiernię SOWA. Niepowtarzalną atmosferę dla Klientów Galerii Mokotów stworzyła Beata Dobosz, uczestniczka programu "The Voice of Poland", która wystąpiła z recitalem.

"Słodkie smaki w rytmie muzyki" to kolejny event zrealizowany przez Fabrykę Idei dla Galerii Mokotów.

Na planie reklamy 10/2013

W październiku ruszyła kampania reklamowa TAURONA, której celem jest wzmocnienie wizerunku koncernu jako rzetelnego sprzedawcy prądu. Producentem spotu reklamowego, który od połowy tego miesiąca jest emitowany w lokalnych stacjach TVP, została Fabryka Idei. Autorem scenariusza reklamy jest Piotr Wawrzynów - wiceprezes agencji. Reklama przestrzega przed pochopnym podpisywaniem umów z dostawcami prądu oraz zachęca do weryfikacji tożsamości sprzedawcy, który mógłby podszywać się pod przedstawiciela TAURONA. Spot będzie emitowany do końca roku.

Halloween'owy Bal w Alei Smaków 10/2013

Halloween już tuż, tuż.... dlatego w Alei Smaków zorganizowano wyjątkową zabawę dla najmłodszych - Halloween'owy Bal. Dzieciaki brały udział w konkursach, ozdabiały dynie, przygotowywały kostiumy i piły pyszne koktajle, serwowane przez Be My Juice. Wydarzenie odbyło się w sobotę 26 października i przyciągnęło do Galerii Mokotów całe rodziny.

Fabryka Idei była odpowiedzialna za kompleksowe przygotowanie wydarzenia.

Gotujemy w rytm muzyki 10/2013

Po uroczystym otwarciu Alei Smaków, Fabryka Idei kontynuje działania eventowo-promocyjne dla Galerii Mokotów. W nowej części gastronimicznej centrum handlowego 22 października odbyło się  "Gotowanie w rytm muzyki z Vapiano". Klienci Galerii Mokotów mogli spróbować włoskich dań serwowanych im przez szefa kuchni restauracji Vapiano oraz miło spędzić czas, słuchając muzyki Piotra Karpienia - finalisty "Mam talent!".

Fabryka Idei zadbała o organizację wydarzenia i jego promocję.

W trasie z TAURONEM! 10/2013

Akcja promocyjna "Nowoczesne Strefy Kontaktu" to projekt realizowany przez Fabrykę Idei dla koncernu TAURON Polska Energia. Inicjatywa obejmuje organizację eventów w 10 miastach w Polsce. W trakcie każdego wydarzenia na odwiedzających "Nowoczesne Strefy Kontaktu" czeka mnóstwo atrakcji. Dzieci z lokalnych szkół i przedszkoli w każdej z miejscowości biorą udział w specjalnie przygotowaych dla nich prezentacjach fizycznych. Dzięki nauce poprzez zabawę najmłodsi mogą poznać zasady rządzące światem energii. Eventom towarzyszy promocja aplikacji konkursowej "Prąd dla mojego miasta".

Fabryka Idei jest odpowiedzialna za całościowe przygotowanie wydarzenia.

Aleja Smaków otwarta! 10/2013

Aleja Smaków to nowy punkt na mapie gastronomicznej Warszawy. Najlepsze restauracje znanych sieci zgromadzone są na 2. piętrze Galerii Mokotów. 10 października odbyło się uroczyste otwarcie Alei Smaków z udziałem gwiazd. Atrakcją wieczoru był koncert AYO, a na gości czekały suto zastawione stoły, zachęcające do skosztowania przysmaków z 5 wysp smakowych: polskiej, włoskiej, amerykańskiej, azjatyckiej i francuskiej.

Fabryka Idei była odpowiedzialna za kompleksowe przygotowanie wydarzenia.

Ku pamięci Powstańców 08/2013

1 sierpnia w Warszawie odbywają się tradycyjne obchody Powstania Warszawskiego. Z tej okazji Fabryka Idei zaprojektowała i zamontowała siatkę wielkoformatową, upamiętniającą to ważne wydarzenie w historii Polski. Siatka zawisła na budynku Wola Center i dzięki dogodnej lokalizacji była eksponowana w przekazach mediowych.

Oko w oko z rekinem 07/2013

Trzech laureatów konkursu na Facebooku mogło podziwiać wnętrze ogromnego Akwarium Arkad Wrocławskich. Aby wygrać możliwość zanurkowania wśród egzotycznych ryb i pięknych koralowców wystarczyło zdrobić zdjęcie na tle akwarium, a następnie zebrać jak najwięcej głosów na fan page'u Centrum. Największą atrakcją było oczywiście stawienie czoła rekinowi czarnopłetwem, stałemu mieszkańcowi wodnego świata Arkad Wrocławskich.

Nurkowanie odbyło się w sobotę, 27 lipca.

 

Niskie ceny w wakacje 07/2013

 

Niskie ceny w wakacje
Ruszyła nowa kampania reklamowa Tauron - „Od wakacji niskie ceny prądu”, która promuje najnowszą ofertę firmy. Nad przygotowaniem i produkcją reklamy czuwała Fabryka Idei.
Film reklamowy nagrywany był 24 czerwca w Białogórze nad polskim morzem. Scenariusz i koncepcję spotu stworzył Marcin Salawa z agencji Advert, natomiast operatorem zdjęć został Wojciech Zieliński. W nowej kampanii obecni i potencjalni klienci Tauronu są informowani o niskich cenach prądu w okresie wakacyjnym. Reklama utrzymana jest w żartobliwym i lekkim tonie, a główny przekaz odbywa niemal „bez słów”.
Reklama od 12 lipca jest emitowana w telewizjach TVP, TVN, Polsat, stacjach regionalnych oraz przed seansami filmowymi w kinach w całej Polsce. 

Ruszyła nowa kampania reklamowa Tauron - „Od wakacji niskie ceny prądu”, która promuje najnowszą ofertę firmy. Nad przygotowaniem i produkcją reklamy czuwała Fabryka Idei.

Film reklamowy nagrywany był 24 czerwca w Białogórze nad polskim morzem. Operatorem zdjęć został Wojciech Zieliński. W nowej kampanii obecni i potencjalni klienci Tauronu są informowani o niskich cenach prądu w okresie wakacyjnym. Reklama utrzymana jest w żartobliwym i lekkim tonie, a główny przekaz odbywa niemal „bez słów”.

Reklama od 12 lipca jest emitowana w telewizjach TVP, TVN, Polsat, stacjach regionalnych oraz przed seansami filmowymi w kinach w całej Polsce. 

Hity Dnia w Arkadach Wrocławskich 07/2013

Od 1 lipca w Arkadach Wrocławskich pojawiły się Hity Dnia. Specjalne, jednodniowe promocje z rabatami sięgającymi nawet 50% obowiązują wyłącznie na terenie Centrum. Wśród Hitów Dnia znajdują się m.in. sukienki i letnie dodatki rekomendowane przez stylistę, Michała Karbowskiego. Nie zabraknie także kosmetyków i artykułów do domu.
Informacje o Hitach Dnia umieszczane są codziennie na stronie Arkad Wrocławskich i profilach społecznościowych Centrum.

Fashion City 2 wystartowało! 07/2013

W związku z ogromnym sukcesem aplikacji "Fashion City", którą zrealizowaliśmy dla Galerii Mokotów zdecydowaliśmy o uruchomieniu nowej edycji gry w czasie wakacji. Podstawowe zasady "Fashion City" pozostały bez zmian, jednak wprowadziliśmy nowe funkcje i zmieniliśmy nieco zasady przyznawania punktów. Podobnie jak w poprzedniej odsłonie gry, fani Galerii Mokotów rywalizują o bardzo atrakcyjne nagrody, ufundowane przez najemców Centrum, o łącznej wartości ponad 27 000 złotych. Zapraszamy do wspólnej zabawy na profilu Galerii Mokotów!

Kiermasz Ofert Wakacyjnych 06/2013

To było naprawdę Last Minute dla Wrocławian, którzy nie zaplanowali jeszcze idealnego urlopu. W Arkadach Wrocławskich 28 i 29 czerwca odbył się Kiermassz Ofert Wakacyjnych. Wystawcy z całej Polski zaprezentowali najpiękniejsze zakątki swoich regionów. Goście Centrum mogli wziąć udział w konkursach, w których do wygrania były vouchery na pobyty w wybranych ośrodkach wypoczynkowych.

 

Kabarety na dachu Arkad Wrocławskich 06/2013

Po raz pierwszy doroczny koncert na dachu Arkad Wrocławskich został zastąpiony występem kabaretów. Paranienormalni oraz Łowcy.B dosłownie rozbawili klientów centrum do łez. Trzeba przyznać, że w piątek 14 czerwca, w całych Arkadach Wrocławskich panowała bardzo wesoła atmosfera. Zaproszenia na występ kabaretów można było odbierać w Punkcie Obsługi Klienta lub zdobyć w licznych konkursach, organizowanych wspólnie z lokalnymi mediami.

Fabryka idei była odpowiedzialna za promocję wydarzenia.

 

Wiosenne Hity w Arkadach Wrocławskich 05/2013

Moda za niewielkie pieniądze- to myśl przewodnia Pokazu Wiosennych Hitów Cenowych, który odbył się w ubiegłą sobotę (11.05) w Arkadach Wrocławskich. Modelkami prezentującymi kreacje, które nie nadwyrężają domowego budżetu, były klientki Centrum Handlowego. W głosowaniu na najlepszą stylizację jedna z uczestniczek pokazu wygrała bon na zakupy w wysokości 1000 zł. Eventowi towarzyszyły konkursy dla zgromadzonej publiczności oraz flashmob.

Fabryka Idei była odpowiedzialna za organizację eventu, w tym promocję i rekrutację uczestniczek.

 

 

Ekolandia w CH Arkadia 04/2013

Czy można promować ekologię i jednocześnie dobrze się przy tym bawić? Oczywiście! W Centrum Handlowym Arkadia w Warszawie w dniach 4-7 kwietnia odbył się event ekologiczny "Ekolandia". Klienci wraz z dziećmi mogli wziąć udział w wielu ekoatrakcjach. Dorośli podczas lekcji ekologii pogłębiali swoją wiedzę na temat ochrony środowiska naturalnego. Dla dzieci przygotowano mnóstwo gier, łączących naukę z zabawą. Najmłodszych zachęcano do wspólnego kolorowania, poznawania różnych gatunków zwierząt i roślin, a także udziału w Ekorajdzie, w którym do wygrania były wspaniałe puchary.

Uczestnikom zabaw czas umilał zespół znany z programu "Mam talent!"- Recykling Band.

Fabryka Idei odpowiadała za kompleksową organizację eventu.

Hejho, hejho do Abry by się szło! 04/2013

Od 23 marca wrocławianie mogą robić zakupy w Mega Abrze, która znajduje się na Bielanach Wrocławskich. Otwarcie sklepu okazało się ogromnym sukcesem. Wydarzenie poprzedził ambient z udziałem 16 kransoludków.

Krasnale przemaszerowały przez Rynek skandując: "Hejho, hejho do Abry by się szło!", informując przy tym mieszkańców o zbliżającym się otwarciu nowego sklepu. Krasnale rozdawały ulotki i chętnie pozowały na tle wrocławskich zabytków. W sobotę, w dniu otwarcia Abry pojawiały się także tuż przy Parku Handlowym Bielany, gdzie wskazywali kierowcom drogę do sklepu.

Na pierwszych klientów, którzy zechcieli odwiedzić Mega Abrę tego dnia, czekało wiele atrakcji: koło fortuny, punkt plastyczny dla dzieci, kącik Perfepkcyjnej Pani Domu oraz licytacje i duże okazje cenowe.

 

Wielkie Malowanie Pisanek już za nami! 04/2013

Dzieciaki z wrocławskich przedszkoli wraz z reprezentantami lokalnych mediów miały za zadanie przyozdobić jedną z pięciu pisanek w rozmiarze XXL. We wspólnej zabawie wzięli udział dziennikarze z redakcji TVP Wrocław, Radio Traffic, Gazety Wrocławskiej, RMF MAXXX i portalu dlastudenta.pl.

Wydarzeniu towarzyszył także plebiscyt na najpiękniejszą pisankę, przygotowaną przez poszczególne zespoły. Klienci Arkad Wrocławskich do końca marca mogli głosować na nie za pomocą specjalnych kuponów, dostępnych w centrym.

Fabryka Idei na Case Study Festival 03/2013

Stworzona przez Fabrykę Idei aplikacja konkursowa Fashion City została doceniona przez organizatorów Case Study Festival. Interaktywna aplikacja i sposób jej wdrożenia wywalczyły sobie w konkursie III miejsce, tuż za Fanpoin i Lemon Sky.

Inspiracją do powstania zwycięskiej aplikacji na fan page’u Galerii Mogotów stała się gra „Monopoly”. Z tą jednak różnicą, że racze zamiast państw i miast mogli kupować sklepy znajdujące się w centrum, a za zebrane punkty licytować nagrody, których łączna wartość wynosiła ponad 22 tysiące.

Fabryka Idei odpowiadała za realizację i wdrożenie aplikacji konkursowej Fashion City. Zajmowała się również jej kompleksową obsługą, w tym przejęła komunikację z zaangażowanymi w grę markami.

Andrzej Piaseczny zaśpiewał dla zakochanych 02/2013

Walentynki w Arkadach Wrocławskich uświetnił Andrzej Piaseczny. Dla wszystkich zakochanych artysta zaśpiewał takie przeboje jak „Śniadanie do łóżka”, „To, co dobre, to co lepsze”, „Chodź, przytul, przebacz”, „Wolność w nas” oraz „Niecierpliwi”.

Bilety rozeszły się w zawrotnym tempie. Można je było zdobyć robiąc zakupy w Arkadach Wrocławskich na łączna kwotę 300 złotych. Podwójne zaproszenia na koncert były dostępne również jako nagrody w konkursie organizowanym na fan page’u Centrum Handlowego (www.facebook.com/ArkadyWroclawskie) oraz w mediach regionalnych.

 

Fabryka Idei była odpowiedzialna za dystrybucję biletów, organizację szatni oraz oprawę PR. Występ odbył się 15 lutego o godzinie 21.30.

Fabryka Idei dla River Restaurant 02/2013

Na kulinarnej mapie Wrocławia pojawiło się nowe miejsce. River Restaurant serwuje przede wszystkim specjały kuchni włoskiej. Patronem restauracji jest Kurt Scheller, który ułożył menu i przeszkolił personel. Zadaniem Fabryki Idei było stworzenie Systemu Identyfikacji Wizualnej, projekt menu, oprawa PR otwarcia oraz stworzenie i obsługa strony internetowej oraz fan page’a na portalu facebook.com.

 

Mikołaje Świata w Galerii Mokotów 12/2012

 

Galeria Mokotów przeżywa prawdziwą inwazję Mikołajów... i to Mikołajów z całego świata. Od 17 do 23 grudnia w Centrum działa Mikołajowe Foto Studio, w którym każdy może sobie zrobić zdjęcie w towarzystwie Mikołajów z różnych stron świata - Santa Claus'em z Ameryki, Sinterklaas'em z Holandii, Dziadkiem Mrozem z Rosji i włoską czarownicą Befaną.

Wszystkich „świętych” będzie można spotkać również w sobotę, 22 grudnia, podczas „Zlotu Mikołajów Świata”. W trakcie imprezy będzie można zapoznać się z historią Mikołajów i ciekawostkami dotyczącymi obchodzenia Świąt w krajach, z których przybyli. Będzie wielka parada, quizy i zabawy.

Mikołaje Świata w Galerii Mokotów to jedna z licznych atrakcji akcji „Poznaj magię Świąt”. Akcję kompleksowo dla Galerii Mokotów organizuje Fabryka Idei.

Magia Świąt w Galerii Mokotów 12/2012

 

W Galerii Mokotów zapanowała prawdziwa magia Świąt. Od 17 do 23 grudnia Klienci Centrum mogą otrzymywać świąteczne upominki i płacić za nie... deklaracją spełnienia dobrego uczynku. Wszystko za sprawą Butiku z Sercem, w którym do rozdania przez cały tydzień przygotowano aż 7 tysięcy świątecznych prezentów.

Jak robimy zakupy w Butiku z Sercem? Wybieramy świąteczny uczynek, który spełnimy naszym bliskim, np. „Pomogę Ci nakryć do świątecznego stołu”, „Pozmywam po kolacji wigilijnej” czy... „Uśmiechnę się do sąsiadki”. W zamian za to otrzymujemy upominek – świąteczne słodkości lub ozdoby. Możemy też poprzez iPada, który znajduje się w Butiku, wysłać informację o dobrym uczynku do znajomego na Facebook'u, co zapewnia wirusowy charakter akcji.

Butik z Sercem to niejedyna świąteczna, magiczna atrakcja w Galerii Mokotów. Oprócz niej Galeria oferuje swoim Klientom recitale fortepianowe, czytanie bajek świątecznych dla dzieci i Mikołajowe Foto Studio. W kolejnych dniach odbędzie się pokaz rzeźbienia w lodzie, Zlot Mikołajów Świata, kącik zdobienia pierników dla dzieci i kolędowanie – muzykę na żywo.

Akcję „Poznaj magię Świąt” w Galerii Mokotów organizuje Fabryka Idei.

Razem z Arkadią tworzymy drużynę M! 12/2012

 

Stworzyliśmy świąteczną aplikację konkursową Facebook dla największego centrum handlowego w Polsce – warszawskiej Arkadii. „Zwerbuj swoich znajomych i podaruj dzieciom szczyptę świątecznej radości” - tymi słowami zachęcani są fani Centrum Handlowego Arkadia do wzięcia udziału w konkursie Drużyna M. Zasady konkursu są proste, a cel naprawdę szczytny. Wystarczy założyć własną drużynę świętego Mikołaja i zaprosić do niej jak największą liczbę znajomych. Im więcej znajomych uda się zaprosić graczom, tym więcej paczek od serca Arkadia podaruje Fundacji Wszystko dla Dzieci. Każda dodatkowa osoba, która dołączy do konkursu, to 30 groszy przekazane na konto fundacji. Motywacją do wzięcia udziału w konkursie są także nagrody – kapitanowie najliczniejszych drużyn otrzymują karty podarunkowe na zakupy w Arkadii.

W aplikacji nie zabrakło funkcjonalnych rozwiązań. W każdej chwili gracze mogą sprawdzić ranking najliczniejszych drużyn, przeczytać zasady gry, kontrolować, ile pieniędzy na rzecz fundacji już udało się zebrać i zaprosić do gry znajomych. Tylko podczas pierwszego tygodnia trwania konkursu, fan page Arkadii zdobył 3 tysiące nowych fanów.

Egzotyka w Travelplanet.pl 11/2012

 

Warszawa, Katowice, Kraków i Wrocław – w tych miastach w miniony weekend, 17 i 18 listopada, pojawiły się drużyny Hostessbook. Egzotycznie wyglądające hostessy i promotorzy zachęcały do równie egzotycznych podróży, w które można było się udać za pośrednictwem Travelplanet.pl. W Warszawie odwiedzili Centrum Handlowe Reduta, w Krakowie Centrum Handlowe M1, w Katowicach Nowy Dworzec PKP, a we Wrocławiu Halę Uniwersytetu Przyrodniczego i Pasaż Grunwaldzki.

Drużyny hostessbook informowały klientów o zimowej, sylwestrowej i letniej ofercie Travelplanet.pl, rozdawały balony, słodycze, ulotki i bony rabatowe o wartości 100zł!

Wakacyjne kapelusze, naszyjniki z kwiatów i kosze pełne pomarańczy - tak wyglądał ekwipunek hostess i promotorów. Z pewnością nie jednej osobie, która na nich wpadła zamarzyła się egzotyczna podróż w ciepłe kraje. I bardzo dobrze, bo w samym środku jesieni odrobina ciepła i luksusu należy się każdemu! :)

Hostessbook rozwinął skrzydła! 11/2012

Travelplanet.pl, Masterform S.A., Patpol AG, Techwar... to tylko niektóre z firm, z którymi w ostatnich tygodniach współpracował Hostessbook. Nasze hostessy promowały debiuty firm na Giełdzie Papierów Wartościowych i otwarcie nowych sklepów w galeriach handlowych, wspomagały stoiska wystawców na targach branżowych Future4Build i Mecatech.

Za nami wiele ekscytujących, pełnych wyzwań projektów, a kolejne już pojawiają się na horyzoncie!

Hostessbook to prowadzona przez Fabrykę Idei ogólnopolska baza hostess, modelek i promotorów. Za pośrednictwem Hostessbook współpracujemy także z animatorami, statystami oraz ambasadorami marek. Organizujemy i koordynujemy akcje promocyjne, informacyjne i sprzedażowe o charakterze lokalnym, ogólnopolskim i międzynarodowym.

Modny wyścig po samochód 10/2012

 

Wyścigi na symulatorach formuły 1, pokazy mody, konkursy z nagrodami. Tak upłynął miniony weekend w Arkadach Wrocławskich. Wszystko za sprawą imprezy „Turbo Moda”, która była uwieńczeniem trwającego w Centrum od 20 sierpnia konkursu. Aby wziąć w nim udział, należało zrobić zakupy w Arkadach Wrocławskich. 30 osób, które zebrały paragony na najwyższe kwoty, wzięło udział w finale.

W ramach finału konkursu odbyło się siedem wyścigów na symulatorach formuły 1. W ręce najszybszego zawodnika trafiły kluczyki do samochodu Volkswagen Up!

Na imprezie nie zbrakło mody w najlepszym wydaniu. Podczas pokazów mody zaprezentowano najnowsze trendy sezonu – modę wieczorową i kreacje typu casual. Odbyły się także konkursy dla Klientów Centrum – Panie odpowiadały na pytania z dziedziny motoryzacji, Panowie z mody.

Fabryka Idei nie tylko zajęła się koordynacją konkursu „Turbo Moda”, ale też zorganizowała jego finał.

Warsaw Fashion Weekend 10/2012

 

Największe i najbardziej prestiżowe święto mody w Warszawie – Warsaw Fashion Weekend już za nami! 5 i 6 października w Warszawskim Centrum Expo XXI ponad 100 najlepszych domów mody, firm i projektantów z Polski i ze Szwecji zaprezentowało swoje kolekcje! W tym gronie nie zabrakło Galerii Mokotów, której stoisko można było odwiedzić podczas imprezy. Na stoisku byli obecni styliści, którzy udzielali odwiedzającym modowych konsultacji, przeprowadzali analizę kolorystyczną i dobierali ubrania do rodzaju sylwetki. Nie odbyło się bez konkursów z nagrodami.

Fabryka Idei kompleksowo przygotowała stoisko Galerii Mokotów na Warsaw Fashion Weekend. Koordynowała pracę stylistów i hostess, przygotowała materiały graficzne, zajęła się wypożyczeniem ubrań i dodatków, które były dostępne na stoisku.

Nie gap się - skasuj bilet! 09/2012

 

…Bo zostaniesz gapowiczem! Jeżdżąc bez biletu możesz dojechać do KRD, trafić na listę dłużników i nie dostać kredytu! Takie konsekwencje mogą ponieść pasażerowie miejskiego transportu, których kusi, by jeździć bez biletu. Właśnie o tym informowały mieszkańców Warszawy i Wrocławia nasze hostessy. 25 i 26 września towarzyszyły kontrolerom MPK i ZTP w ich pracy. Tym razem gapowiczom nie wlepiano mandatów, a naklejki informujące o konsekwencjach jazdy bez biletu. Dziewczyny ubrane były w białe koszulki z napisem „Nie gap się!” i czerwone spódniczki – doskonale zwracały na siebie uwagę. Miejmy nadzieję, że udało się im przekonać niezdyscyplinowanych pasażerów komunikacji publicznej do kasowania biletów!

Akcję „Nie gap się” Fabryka Idei Koordynowała na zlecenie Krajowego Rejestru Długów.

Nurkowanie z rekinem 08/2012

 

Rekin czarnopłetwy, egzotyczne ryby i malownicza rafa koralowa. W takim otoczeniu w akwarium oceanicznym Arkad Wrocławskich zanurkowało trzech Klientów Centrum. Nurkowanie odbyło się w sobotę 18 sierpnia.

Najstarszy uczestnik nurkowania miał 59 lat i na zanurzenie w akwarium Arkad Wrocławskich zdecydował się, by zaimponować swojemu wnuczkowi. Oprócz niego z rekinem pływała 25-letnia Marta, którą do nurkowania zgłosili jej przyjaciele, robiąc jej w ten sposób prezent urodzinowy. Najmłodszy nurek – Michał, miał zaledwie 17 lat, jednak to on mógł się pochwalić największym doświadczeniem w zakresie nurkowania.

Zanim cała trójka zeszła pod wodę, uczestniczyła w krótkim szkoleniu poprowadzonym przez profesjonalnego płetwonurka. Ich podwodną przygodę obserwowali klienci Arkad Wrocławskich.

Nurkowanie z rekinem było nagrodą w konkursie „Zanurkuj w Arkadach”, który przeprowadziliśmy na fan page'u Arkad Wrocławskich.

Wakacyjna Akademia Modelingu 08/2012

Warsztaty z choreografem, sztuka pozowania, udział w pokazie mody, tajniki wizażu i stylizacji, czyli Wakacyjna Akademia Modelingu w Arkadach Wrocławskich.

W weekend, 10-11 sierpnia, modowe serce Wrocławia zabiło w Arkadach Wrocławskich.

Wrocławianki, pod okiem profesjonalistów, stawiały pierwsze kroki w karierze modelki w Wakacyjnej Akademii Modelingu.

Podczas pierwszego dnia dziewczyny uczyły się, jak zachowywać się przed obiektywem aparatu, odpowiedniej postawy ciała i ruchu scenicznego. Na zajęciach teoretycznych dyskutowały o obliczach pracy modelki na polskiej i zagranicznej scenie, poznały zasady prawidłowego odżywania, pielęgnacji ciała, a także jak dbać o własny styl i odpowiednio eksponować odzież na wybiegu i przed obiektywem. 15 najlepszych uczestniczek zaprezentowało najnowsze kolekcje najemców Arkad Wrocławskich podczas pokazu mody.

 

Warsztaty teatralne w Arkadach Wrocławskich 08/2012

Podróż po zakamarkach i historii teatru, „skarpeciaki”, zabawy, skecze, tańce i dzieci w roli aktorów. Tak wyglądała Wakacyjna Akademia Umiejętności – warsztaty plastyczno-teatralne w Arkadach Wrocławskich.

W trakcie dwudniowej zabawy dzieci wzięły udział w zajęciach poświęconych tworzeniu pacynek - „skarpeciaków”, kostiumów scenicznych, rekwizytów i masek oraz drobnych elementów scenografii. Pod okiem animatorów uczyły się ról i odgrywania krótkich scenek, ćwiczyły układy taneczne. Swoje nowe umiejętności zaprezentowały drugiego dnia warsztatów podczas występu na scenie w spektaklu „Alicja po drugiej stronie lustra”.

Weekend ze Stylistami w Galerii Mokotów 06/2012

Pokazy mody, triki stylistów, konkursy z nagrodami – słowem wielkie modowe show! Tak w kilku zdaniach można podsumować Weekend ze Stylistami, który odbył się 23 i 24 czerwca w Galerii Mokotów. Jego pomysłodawcą i realizatorem była Fabryka Idei! Współpracowała z nami Jola Czaja - stylista oraz dyrektor kreatywny sesji w magazynie Viva!, a także wielu innych stylistów.

W trakcie imprezy można było podziwiać aż 9 pokazów mody, w których zaprezentowano kolekcje blisko 40 marek Galerii Mokotów. Publiczność była też świadkiem popisów stylistów, którzy ad hoc przygotowywali stylizacje modelek o różnej tematyce.

Emocji dostarczały konkursy, w których Klienci Galerii Mokotów, w zamian za udzielanie poprawnych odpowiedzi na modowe pytania, wygrywali nagrody.

W drugi dzień imprezy zaprosiliśmy Klientki Galerii Mokotów na zakupy w towarzystwie profesjonalnych stylistów.

Oby więcej takich modowych imprez :)

 

 

Mali Mistrzowie Piłki 06/2012

Miniony piątek i sobota w Arkadach Wrocławskich upłynęły pod znakiem futbolowych emocji. Podczas turniej piłkarskiego szkolne i przedszkolne drużyny walczyły o tytuł Mistrzów Piłki. Organizatorem eventu i pomysłodawcą wszystkich zabaw była Fabryka Idei.

Nasza agencja zaangażowała do zabawy niemal 20 placówek szkolnych i przedszkolnych. Konkurs składał się z dwóch etapów. Podczas piątkowych eliminacji i sobotniego finału drużyny uczniów i przedszkolaków próbowały swoich sił w wielu konkurencjach, m.in. prezentacji zespołu, barw i okrzyku drużyny. Daniel Wieleba, jako gospodarz turnieju, sprawdzał również wiedzę najmłodszych na temat piłki nożnej, jednak hitem okazały się zadania sprawnościowe, w szczególności konkurs rzutów karnych. Bramki bronił bowiem pokaźnych rozmiarów Krecik, bohater kreskówki, który, zwłaszcza w dniu wielkiego meczu Reprezentacji Polski i Czech, miał jakże wymowne znaczenie.

Koncert KORY na dachu Arkad Wrocławskich! 05/2012

 

Pierwsza dama polskiego rocka - KORA - wystąpiła na dachu Arkad Wrocławskich. 18 maja jej koncert zgromadził blisko 1,5 tysiąca fanów. Tak zostały uświetnione obchody 5. urodzin Arkad Wrocławskich.

KORA pokazała, że jej muzyka wciąż porywa tłumy – zarówno młodzież, jak i bardziej dojrzałą publiczność. Wykonała największe przeboje z repertuaru Maanamu oraz utwory z jej najnowszej płyty „Ping Pong”.

Dach Arkad Wrocławskich rozbrzmiał dobrze znanymi wszystkim, nieśmiertelnymi hitami: „Kocham Cię kochanie moje”, „Karuzela”, „Buenos Aires”, „Lipstick”, „To tylko tango” i „Szał niebieskich ciał”.

Fabryka Idei zajęła się oprawą medialną i promocją tego niezwykłego koncertu!

Dziękujemy KORZE i publiczności za niesamowity klimat!

„Przybij Piątkę” - 5. urodziny Arkad Wrocławskich 05/2012

Jakie rybki pływają w akwarium Arkad Wrocławskich? Którzy artyści do tej pory zaśpiewali na dachu Centrum? Kiedy powstały Arkady? To tylko kilka pytań, na które musieli odpowiedzieć uczestnicy finału konkursu „Przybij Piątkę” zorganizowanego z okazji 5. urodzin Arkad Wrocławskich. Poprowadził go aktor Daniel Wieleba.

Osoba, która popisała się największą wiedzą o Arkadach, opuściła Centrum z czekiem na 5 000 zł, które wyda na... zakupy w towarzystwie stylisty! Moc nagród i atrakcji czekało również na pozostałych 49 uczestników konkursu.

5. urodziny Arkad Wrocławskich świętowały także dzieci, które brały udział w zabawach przygotowanych przez animatorów. Gwoździem programu było puszczanie wielkich baniek mydlanych oraz popisy klauna.

Na zakończenie imprezy pokrojono wielki tort i poczęstowano nim niemal 500 Klientów odwiedzających Centrum tego dnia.

Fabryka Idei zajęła się organizacją urodzin od A do Z. Urodzinowy szum zrobiliśmy także na Facebook'u ;)

VI Ogólnopolskie Forum Zarządów Spółek Giełdowych 03/2012

29 i 30 marca Teatr Lalek ponownie gościł uczestników VI Ogólnopolskiego Forum Zarządów Spółek Giełdowych. Była to wyjątkowa okazja do dyskusji pomiędzy czołowymi przedstawicielami polskiego rynku kapitałowego, praktykami rynku finansowego,

reprezentantami zarządów i rad nadzorczych spółek notowanych na warszawskiej giełdzie.

Pierwszy dzień Forum poświęcony został debacie na temat prywatyzacji spółek skarbu państwa, Unii Europejskiej i jej wpływu na polski rynek kapitałowy, bezpieczeństwa sektora bankowego oraz możliwości budowania wartości spółki giełdowej w czasach kryzysu. Dyskusja dotyczyła również kwestii właściwej komunikacji spółek z inwestorami.

Po raz pierwszy w historii Forum, jego drugi dzień skierowany był do studentów i kadry naukowej najlepszych wyższych uczelni ekonomicznych w Polsce w ramach Forum Młodych Idei.

Honorowy Patronat nad Forum objęło Ministerstwa Skarbu Państwa, Wiceprzewodniczący Parlamentu Europejskiego Jacek Protasiewicz oraz Prezydent Wrocławia Rafał Dutkiewicz.

Fabryka Idei była producentem wykonawczym Forum. Zadbaliśmy o oprawę multimedialną, kompleksowo przygotowując Teatr Lalek i Uniwersytet Ekonomiczny do organizacji tej prestiżowej imprezy. Zajęliśmy się także przygotowaniem materiałów graficznych.

 

Arkady „Promykowi Słońca” 03/2012

 

Wrocławscy dziennikarze po raz kolejny włączyli się w akcję charytatywną Arkad Wrocławskich „Wielkie Malowanie Jaj”. 22 marca pięć wrocławskich redakcji: TVP Wrocław, Gazeta Wrocławska, tuWrocław, MM Wrocław i dlaStudenta zabrało się do zdobienia półtorametrowych pisanek. Pomagały im w tym maluchy z Fundacji „Promyk Słońca”.

Wymalowane pisanki symbolicznie wykupiły Arkady Wrocławskie, przekazując na rzecz Centrum czek na kwotę 3 tysięcy złotych.

Wielkie Malowanie Jaj” zorganizowaliśmy w Arkadach już po raz 3. Jak zwykle było dużo śmiechu, zabawy i satysfakcji z tego, że udało nam się wesprzeć szczytny cel.

Targowisko Próżności w Arkadach 03/2012

 

Miniony weekend upłynął w Arkadach Wrocławskich pod znakiem mody i urody.

Wszystko za sprawą finału konkursu „Zostań stylistą Arkad Wrocławskich” oraz licznych atrakcji przygotowanych dla Pań z okazji Dnia Kobiet.

Konkurs „Zostań Stylistą Arkad Wrocławskich” to zabawa dla wszystkich miłośników mody. Pierwszy etap konkursu odbył się na Facebook'u, drugi – finałowy, w Arkadach Wrocławskich. Zadaniem uczestników konkursu podczas wielkiego finałowego show, był udział w 4 bitwach stylistów. W każdej z nich musieli przygotować stylizacje o określonej tematyce pod presją czasu. Konkurs wygrała Inga Chawa z Wrocławia, która swoim modowym talentem przekonała do siebie jury i pokonała 50 innych osób. W jury zasiedli: Jola Czaja – stylista i Dyrektor kreatywny sesji w magazynie Viva!, Adam Chowański – kreator stylu i ekspert portalu stylizowania.pl oraz Krzysztof Szargawiński – Dyrektor Zarządzający Arkad Wrocławskich. Imprezę poprowadził aktor Daniel Wieleba.

Nagrodą dla zwycięzcy konkursu jest przygotowanie sesji zdjęciowej do kampanii reklamowej Arkad Wrocławskich, 1000 zł, biżuterię i wiele innych nagród.

W trakcie finału konkursu w Arkadach Wrocławskich w Centrum obchodzony był Dzień Kobiet. Panie odwiedzające Centrum mogły skorzystać z bezpłatnych porad specjalistów: stylisty, dermatologa, specjalisty fitness, wizażysty i stylisty fryzur. Po uprzedniej rejestracji na fan page'u Arkad, można było poddać się bezpłatnemu zabiegowi manicure, masażowi dłoni czy wykonać sobie makijaż. Atrakcje zapewniły marki Tołpa SPA Borowinowe, Clarena, Marks&Spencer, Broadway Group, Fitness Academy, Nails Studio i Douglas.

Pomysłodawcą i organizatorem imprezy była Fabryka Idei.

Charytatywny Concert Cancer-Killer 03/2012

 

I stało się! W sobotę serce Wrocławia przeniosło się do Arkad Wrocławskich. Tam nie tylko biło, ale też zagrało z całych sił dla Kuby, który walczy z chorobą nowotworową.

Concert`owe szaleństwo zawdzięczamy młodym, utalentowanym ludziom dobrej woli, którzy zdecydowali się na zupełnie bezinteresowną pomoc Kubie. Podczas koncertu wystąpili: Latent Effect, Otoczeni Stylem, A.P.A.M.A.U, The Black Band, Dorota Bonarek, Ola Pierożyńska, Anna Cielecka, Teatr Tańca „Step”, Wrocławski Klub Karate Kyokushin AiS Sypień, Weronika Ogonowska, Natalia Juszczyszyn i Szymon Paduszyński

Imprezę poprowadził aktor Marek Kocot, a o podkład muzyczny zadbał DJ Siwy.

 

Łącznie udało się zebrać 4 154,41 zł, 3,95€, 5 pensów i 2 éire na pomoc Kubie!

Kuba został Cancer-Killerem i to w jakim stylu!

Zakochany Rzeszów 02/2012

11 i 12 lutego bardzo łatwo było się zakochać od pierwszego wejrzenia w Galerii Nowy Świat w Rzeszowie. Wszystko za sprawą imprezy „Zakochaj się w Nowym Świecie, czyli randka w ciemno". Nakręcał ją Skiba i nasze hostessy! Zadbali o to, by chętnych do wzięcia udziału w całuśnych quizach i konkursach nie brakowało. Wszyscy zakochani mogli też robić sobie zdjęcia w punkcie „Point of Love”, obejrzeć film „Zakochany Rzeszów”, którego bohaterami byli oni sami i skorzystać z poczty walentynkowej.

Miłość i dobra zabawa wręcz unosiły się w powietrzu... Brawo Skiba, brawo nasze hostessy!

Fabryka Idei była pomysłodawcą i organizatorem tego walentynkowego przedsięwzięcia oraz reżyserem filmu „Zakochany Rzeszów”.

Sylwia Grzeszczak wystąpiła dla zakochanych! 02/2012

 

Arkady Wrocławskie przygotowały dla swoich Klientów walentynkową niespodziankę. 10 lutego w Centrum wystąpiła Sylwia Grzeszczak. Zaproszenia na jej kameralny koncert rozeszły się jak świeże bułeczki, choć nie można ich było kupić w ogólnodostępnej sprzedaży... Zaproszenie dla dwojga można było otrzymać, robiąc zakupy na określoną kwotę w Arkadach Wrocławskich.

Specjalnie dla Arkad zorganizowaliśmy też szereg konkursów w mediach, w których rozdaliśmy kilkadziesiąt podwójnych zaproszeń. Do wspólnej zabawy dołączyło się Radio RAM, Radio Traffic, Gazeta Wyborcza, Tygodnik Wrocławski, tuWroclaw, Nasze Miasto, dlaStudenta, Moje Miasto Wrocław i PIK Wrocław!

Koncert Sylwii Grzeszczak w Arkadach zgromadził 500-osobową publiczność, którą artystka rozkochała w swojej muzyce!

Wszędobylscy Klienci Sony! 01/2012

Klienci Centrum Handlowego Wola Park i Klif w Warszawie kochają markę Sony! Takie wrażenie można było odnieść, odwiedzając oba centra handlowe w miony weekend. Wszystko za sprawą naszych hostess i promotorów, którzy tym razem wcielili się w role zadowolonych klientów i z dumą paradowali po centrach handlowych z kartonami marki Sony. Spotkać można ich było wszędzie - w windach, sklepach, restauracjach, na schodach ruchomych... Z dumą chwalili się swoim zakupem, wspierając w ten sposób akcję promocyjną Sony prowadzoną w ten sam dzień i wywołując efekt społecznego dowodu słuszności wśród innych Klientów. Salony Sony pękały w szwach - to dowód na to, że nasza akcja ambientowa się udała!

 

 

 

Bombastyczna akcja charytatywna w Arkadach Wrocławskich 11/2011

Bombki w rozmiarach XXL, wrocławscy dziennikarze i prawdziwa walka na pędzle. Tak podsumować można akcję charytatywną „Wielkie Malowanie Bombek”, którą 24 listopada zorganizowaliśmy w Arkadach Wrocławskich. Wśród przybyłych redakcji były: TVP Wrocław, Gazeta Wrocławska, Radio Traffic, tuWrocław i dlaStudenta. W malowaniu gigantycznych bombek redakcjom pomagały maluchy z fundacji „Promyk Słońca” - to właśnie dla nich dziennikarze spotkali się w Arkadach.

Wymalowane bombki-giganty zostały symbolicznie wykupione przez Arkady Wrocławskie, a zebrane w ten sposób pieniądze wspomogły fundację „Promyk Słońca”, która od wielu lat niesie pomoc dzieciom niepełnosprawnym i zagrożonym niepełnosprawnością.

Akcja charytatywna z udziałem mediów to cykliczne wydarzenie, które Arkady Wrocławskie organizują dwa razy do roku, angażując się w pomoc wrocławskim organizacjom pożytku publicznego. Do tej pory Centrum wsparło już m.in. fundację „Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową” oraz „Caritas”.

„Arkady Wrocławskie: The power of Voice” - rozstrzygnięcie 11/2011

Znamy już laureatkę „The Power of Voice”. Została nią Kamila Osip, która pokonała aż 165 innych uczestników. W wyborze świątecznego głosu Arkad Wrocławskich - bo taka była główna nagroda - pomogła znana z telewizyjnych programów typu talent show Elżbieta Zapendowska, specjalistka od emisji głosu.

Zwyciężczyni była jedną z 15 osób, które wystąpiły przed Zapendowską „na żywo”. Poziom był bardzo wysoki. W rezultacie pięciu z nich zostało zaproszonych na warsztaty wokalne, które przygotowały młodych śpiewaków do występu finałowego.

Ekskluzywne grzejniki dekoracyjne na Facebook'u 10/2011

 

VASCO jest naszym kolejnym Klientem. Tym razem weszliśmy w świat design'u, pięknie urządzonych wnętrz i oczywiście... ciepła!

Stworzyliśmy fan page VASCOart (www.facebook.com/VASCOart), na którym przedstawiamy ofertę VASCO i ciekawe przykłady aranżacji wnętrz. Fan page to także miejsce dyskusji - ambasadorzy marki Vasco przybliżają idee ciepłych wnętrz, a swoje przekonania chętnie konfrontują z fanami. Jednym z najbardziej aktywnych ambasadorów jest Callo Ryffer - patron i mecenas corocznego Konkursu VASCO Integracja dla architektów.

Konkursy dla Galerii Mokotów na Facebook'u 09/2011

 

10 000 złotych na zakupy i metamorfoza z Patricią Field, stylistką znaną m.in. z filmów „Seks w Wielkim Mieście” i „Diabeł ubiera się u Prady” - to główne nagrody w konkursach, które przeprowadziliśmy dla Galerii Mokotów na Facebook'u.

Oba konkursy zostały zorganizowane z okazji urodzin, które Galeria Mokotów obchodzi na początku października.

„Modowe Przemiany z Patricią Field” to konkurs, w którym fani fan page'a Galerii walczyli o stylizacyjne metamorfozy przeprowadzone przez jedną z najbardziej znanych stylistek na świecie. Zaprojektowaliśmy zintegrowany z Facebook'iem panel, przez który chętni mogli zgłaszać swoją kandydaturę do konkursu. Zajęliśmy się też promocją akcji na Facebook'u, co zaowocowało ogromną ilością zgłoszeń i znaczącym przyrostem fanów.

Popularnością cieszył się także konkurs „Dopasuj Markę”,w którym grający mieli za zadanie przyporządkować pojawiające się kolekcje odzieży, obuwia i dodatków do odpowiednich marek. Było o co walczyć – nagroda główna to 10 tysięcy złotych na zakupy w Galerii Mokotów w towarzystwie stylistki. Dzięki trafnym działaniom komunikacyjnym grono fanów Galerii Mokotów znów się powiększyło, a tablica fan page'a aż „kipiała” od ciągłych wpisów i komentarzy.

Zabawa na Metach Etapów 68. Tour de Pologne 08/2011

 

Emocje na metach poszczególnych etapów 68. Tour de Pologne sięgały zenitu – nie tylko za sprawą wyścigu kolarskiego. By jeszcze bardziej podgrzać atmosferę, w Warszawie, Cieszynie, Zakopanem i Bukowinie Tatrzańskiej przygotowaliśmy zabawy dla wszystkich kibiców. Oprócz emocjonującego wyścigu Indoor Cykling przeprowadziliśmy konkursy z rowerowymi nagrodami.

Na metach Tour de Pologne w Krakowie i Katowicach zorganizowaliśmy zamknięte eventy dla gości VIP, których gospodarzem był TAURON Polska Energia.

Eventy w 8 Galeriach Handlowych dla TAURON Polska Energia 08/2011

 

Kolarskie koło fortuny, eksperymenty naukowe, zabawa i edukacja oraz Wielki Quiz Wiedzy. Tak w skrócie można podsumować cykl eventów dla Tauron Polska Energia, które zorganizowaliśmy w galeriach handlowych w 8 miastach Polski. Od 29 lipca do 7 sierpnia byliśmy w Krakowie (Galeria Krakowska), Częstochowie (Galeria Jurajska), Wrocławiu (Arkady Wrocławskie), Opolu (Galeria Karolinka), Dąbrowie Górniczej (Galeria Pogoria), Oświęcimiu (Galeria Niwa), Bielsko-Białej (Galeria Sarni Stok) i Nowym Targu (Galeria Nowatorska). Rozdaliśmy setki rowerowych nagród, a wszystko z okazji 68. Tour de Pologne, którego jednym z oficjalnych sponsorów był TAURON Polska Energia.

Organizacją akcji zajęliśmy się kompleksowo - od Idei do Sukcesu!

Nurkowali z rekinem w Arkadach Wrocławskich 07/2011

 

Rekin czarnopłetwy, jadowita skrzydlica, murena, jeżowce i ukwiały. W takim towarzystwie nurkowało w sobotę 30 lipca w Akwarium Arkad Wrocławskich trzech zwycięzców konkursu „Daj nura po nagrody”, przeprowadzonego na Facebook'u.

Świeżo upieczeni nurkowie najpierw nurkowali w Akwarium z pięknymi kolorowymi rybami, by później udać się na spotkanie oko w oko z głównym bohaterem imprezy - rekinem czarnopłetwym, który zamieszkuje inną część akwarium.

Trzej śmiałkowie cały czas pozostawali pod opieką doświadczonego płetwonurka, przed zanurkowaniem wysłuchali też pogadanki o zasadach zachowania bezpieczeństwa pod wodą.

Całe wydarzenie obserwowali klienci Arkad Wrocławskich, poza podziwianiem zmagań nurków w akwarium, mieli okazję do wzięcia udziału w konkursach i wygrania akcesoriów do nurkowania.

Fabryka Idei zajęła się przygotowaniem imprezy, czuwała nad jej sprawnym przebiegiem i dobrym humorem wszystkich zgromadzonych osób.

 

 

DO NAGRÓD, GOTOWI, START! 07/2011

I wystartowaliśmy! Tym razem dla TAURON Polskiej Energii, jednego z oficjalnych sponsorów 68. Tour de Pologne, przygotowaliśmy ogólnopolski konkurs sms oraz cykl eventów w wybranych Galeriach Handlowych na terenie całej Polski. Nie zabraknie wrażeń i atrakcji, bo naszym głównym założeniem jest dostarczyć Państwu tyle emocji, ile niesie ze sobą najbardziej znany wyścig kolarski w kraju. W końcu to Tour de...TAURON.
Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w eventach oraz wysyłania sms'ów z odpowiedzią na pytanie: „Czy TAURON Polska Energia jest jednym z oficjalnych sponsorów 68. Tour de Pologne?” pod numer 7137 (koszt 1,23 z VAT) najszybciej po godzinie 19. Rower Author z autografem Czesława Langa jest na wyciągnięcie ręki.

Zanurkuj w Arkadach! 07/2011

 

Lipiec to miesiąc wielkiego nurkowania w Arkadach Wrocławskich. Właśnie do zanurzenia się w świat Arkad: krainy mody, wakacyjnych trendów i wyprzedaży zachęca nowa kampania „Zanurkuj w Arkadach”. Na Klientów czekają wielkie sezonowe obniżki – nawet do 90%, targi kulinarno-turystyczne, nagrody w konkursach folderu reklamowego i na Facebooku. O tym, jakie atrakcje zaplanowane zostały na lipiec w Arkadach Wrocławskich, można dowiedzieć się z najnowszego folderu reklamowego, który do końca miesiąca będzie dostępny na terenie Galerii.

Zanurkować można też w podwodnym świecie Arkad i to dosłownie. Specjalnie dla fanów Arkad na www.facebook.pl został przygotowany konkurs. Od poniedziałku 18 czerwca będzie można w nim wygrać nurkowanie w 12-metrowym akwarium morskim znajdującym się na terenie Galerii. Z całą pewnością udział w konkursie wezmą tylko najwięksi śmiałkowie – w końcu zanurkowanie w akwarium oznacza pływanie u boku prawdziwego rekina.

Kayah zaśpiewała na dachu 06/2011

10 czerwca dach Arkad Wrocławskich przeżywał prawdziwe oblężenie. Wszystko za sprawą koncertu Kayah. Swoimi największymi przebojami, takimi jak „Supermenka”, „Testosteron” i „Prawy do Lewego”, Kayah porwała blisko 2,5 tysięczną publiczność do tańca. Nie zabrakło też najnowszego przeboju wokalistki „Za późno”.

O tym, że to Kayah wystąpi na dachu Arkad zdecydowali wrocławianie – wzięli udział w internetowej sondzie, w której wytypowali Kayah jako gwiazdę imprezy „Arkady Gwiazd”. Swoje głosy mogli oddać na Afromental i Patrycję Markowską, jednak zdecydowaną przewagą zwyciężyła Kayah.

Koncertowe Arkady 06/2011

Kolejną odsłoną kampanii „Dla każdego coś modnego” są koncertowe Arkady, letnie kolekcje i wakacyjne podróże. Właśnie ich tematykę porusza nowy folder reklamowy, który już od tygodnia dostępny jest na terenie Arkad Wrocławskich. Tradycyjnie też dystrybuowany był wraz z gazetą Echo Miasta. Folder pełen jest najmodniejszych propozycji na letnie wojaże i atrakcyjnych konkursów.

Niezaprzeczalnym hitem kampanii będzie koncert Kayah na dachu Arkad Wrocławskich. Wokalistka zaśpiewa już 10 czerwca o 21:00 dla blisko 2,5 tysiąca fanów. Prawie połowę biletów na jej koncert przeznaczono jako wygrane w konkursach – na fan page'u Arkad Wrocławskich, w lokalnych mediach – radiach Traffic, Roxy i Złote Przeboje, Gazecie Wyborczej, Gazecie Wrocławskiej, Echu Miasta oraz na portalach internetowych – DlaStudenta.pl, TuWrocław i Nasze Miasto Wrocław.

Współpraca z Ministerstwem Infrastruktury 06/2011

 

„Moda na odblaski. Włącz myślenie” to tytuł społecznej kampanii Krajowej Rady Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego. W jej ramach ogłoszono konkurs na projekt naklejki odblaskowej. Wzięli w nim udział uczniowie szkół podstawowych i gimnazjalnych z całej Polski. Oficjalne ogłoszenie wyników i wręczenie nagród odbyło się w Dzień Dziecka - 1 czerwca w Warszawie. Zwycięzcy uczniowie przyjechali do Warszawy na dwudniową wycieczkę, a pełen atrakcji plan ich pobytu w stolicy zorganizowała Fabryka Idei.

Zwycięzcom gratulujemy kreatywności, talentu i dobrej kondycji!

Fabryka Idei dla Galerii Mokotów 05/2011

 

Galeria Mokotów – jedno z największych centrów handlowych w Polsce, mające opinię fashion leadera w swojej branży powierzyło nam projekt i prowadzenie fanpage'a na www.facebook.com.

Fan page, a właściwie fashion page poświęcony będzie podanej w przyjazny i atrakcyjny sposób modzie, aktualnym wydarzeniom w Centrum i pielęgnacji urody. W czerwcu ruszy też aplikacja konkursowa pod hasłem „Moda na lato”. Biorący udział w konkursie, będą śledzić trendy modowe i typować najmodniejsze w sezonie letnie gadżety, a przy tym wygrywać atrakcyjne nagrody.

Galeria Mokotów to nowoczesne centrum handlowo-rozrywkowe położone w jednej z najbardziej prestiżowych dzielnic Warszawy. Na powierzchni trzech pięter mieści około 260 sklepów i punktów handlowych, fitness klub, kino, centrum rozrywki, usługi oraz parking na 2300 samochodów. Powierzchnia Galerii od początku działalności jest wynajęta w 100%.

 

Konferencja PKPP Lewiatan 05/2011

 

Fabryka Idei miała przyjemność organizować konferencję dla Polskiej Konfederacji Pracodawców Prywatnych Lewiatan. Spotkanie odbyło się w dniach 12-13 maja, w Rawie Mazowieckiej, w wielofunkcyjnym i atrakcyjnym obiekcie - Hotelu Ossa.

Fabryka Idei zajęła się kompleksową organizacją konferencji, od zapewniania dojazdu uczestników, poprzez rezerwację noclegów aż do zapewniania cateringu oraz sal konferencyjnych i zaplecza technicznego, niezbędnego do przeprowadzenia wykładów.

Dla każdego coś modnego 05/2011

 

Trwa nowa, wiosenna kampania Arkad Wrocławskich. Jej główne hasło „Dla Każdego coś Modnego” komunikuje ofertę dostępną w Centrum i najbliższe wydarzenia. Główne z nich to „TYGODNIE MODY”, „TYDZIEŃ Z PSIAKAMI” oraz KONCERT KAYAH NA DACHU ARKAD WROCŁAWSKICH.

Kampania reklamowa prowadzona będzie w radiach RAM, Złote Przeboje i Traffic, prasie - dwukrotny insert folderu reklamowego w Gazecie Echo Miasta, na ekranach ledowych ulokowanych w różnych częściach Wrocławia oraz w Internecie. Promocja outdoorowa obejmuje billboardy, city lighty oraz wielkoformatową siatkę na budynku Centrum.

Dodatkowo prowadzona jest również kampania na terenie Centrum: wewnętrzny radiowęzeł, monitory reklamowe oraz indoor.

Wydarzenia i promocje odbywające się w czasie kampanii „Dla Każdego coś Modnego” ogłaszane są w social mediach – głównie na fan page'u Arkad, który zgromadził do dziś blisko 5 tysięcy fanów.

 

Pociąg do Ukrainy 05/2011

 

O tym, że kultura naszego sąsiada ze Wschodu – Ukrainy jest piękna i barwna będzie można przekonać się już jesienią. Od 10 do 14 października trwać będzie impreza „Pociąg do Ukrainy”, promująca tradycje ukraińskie w Polsce. Jej organizatorem jest Stowarzyszenie na Rzecz Polsko-Ukraińskiego Dialogu Kultur „Nowa Generacja”, wspierane przez Honorowy Konsulat Ukrainy. Pociąg do Ukrainy uzyskał patronat honorowy Urzędu Marszałkowskiego Dolnego Śląska.

Fabryka Idei również ma swój niemały wpływ w organizacji tej imprezy. Zajęliśmy się przygotowaniem materiałów graficznych projektu. Zaprojektowaliśmy m.in. logotyp, teczkę i ulotkę.

Wystawa Stołów Wielkanocnych w Arkadach 04/2011

 

Występy kół gospodyń wiejskich, konkursy na najpiękniejsze kosze wielkanocne, palmy i pisanki, oraz prezentacje świątecznych smakołyków – wszystko to działo się podczas „Prezentacji Tradycyjnych Stołów Wielkanocnych, Palm i Pisanek” w Arkadach Wrocławskich, w sobotę 16 kwietnia.

Wystawa miała na celu promowanie wciąż żywych (i jakże smacznych!) tradycji i zwyczajów Dolnego Śląska. 26 dolnośląskich kół gospodyń wiejskich zapraszało do degustacji mazurków, bab, swojskich wędlin, a nawet domowych nalewek. Prezentowano także wielkanocne aranżacje tradycyjnych stołów wielkanocnych i koszy ze święconką.

Prawdziwym hitem były natomiast występy wiejskich zespołów folklorystycznych. Jednym z organizatorów imprezy był Urząd Marszałkowski Dolnego Śląska, a jej uroczystego otwarcia dokonał biskup Andrzej Siezieniewski.

Wielkie Malowanie Jaj z Mediami 04/2011

Jak pomagać, to kreatywnie. Takie założenie przyświecało malowaniu wielkich wielkanocnych pisanek 14 kwietnia w Arkadach Wrocławskich. Pięć wrocławskich redakcji dało upust swoim zdolnościom twórczym zdobiąc 1,5 metrowe jaja. A wszystko po to, by wspomóc chore dzieci.

W malarskich pojedynkach dziennikarzy wspierali wolontariusze z fundacji „Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową”. To właśnie wsparcie dla jej podopiecznych było głównym celem Wielkiego Malowania Jaj. Równo w samo południe przedstawiciele Arkad Wrocławskich wręczyli na ręce Prezes Fundacji Agnieszki Aleksandrowicz czek o wartości 3 tysięcy złotych.

Wielkie Malowanie Jaj z mediami to już druga z kolei taka impreza. Pierwszą zorganizowaliśmy dokładnie rok temu.

 

Sukces naszych Klientów w social mediach 04/2011

 

Ponad 4 tysiące – tyle obecnie przyjaciół liczy sobie fanpage Arkad Wrocławskich na Facebooku. Dzięki wdrożeniu nowej aplikacji konkursowej, a także regularnych wpisach na tablicy, to grono dynamicznie się powiększa. Realizując naszą strategię komunikacyjną, nieprzerwanie prowadzimy angażujące rozmowy z fanami, które budują ich przywiązanie do marki. Komentują, dyskutują i biorą udział w zabawach online.

Dynamicznie rozwija się również fanpage DietaDlaZdrowia.pl – naszego kolejnego Klienta. W owocowym konkursie w ciągu zaledwie tygodnia wzięło udział ponad 1000 osób, a nowy layout strony przyciąga oko soczystą grafiką.

Social media to potężne narzędzie komunikacji marketingowej. Przy wsparciu odpowiednich działań promocyjnych offline mogą zapewnić marce pełny sukces. Fabryka Idei w 100% wykorzystuje ich potencjał.

„Promocja Gorąca – Dostaniesz Zająca” 04/2011

"Promocja Gorąca - dostaniesz zająca" to hasło promujące nową kampanię Arkad Wrocławskich. Kampania ma charakter wiosenno-wielkanocny, zaplanowana jest na okres 28 marca - 26 kwietnia.

Niekwestionowanym bohaterem kampanii jest ZAJĄC. Jego motyw pojawia się w kreacjach graficznych, w spotach reklamowych i promocjach świątecznych. ZAJĄC zachęca do zakupów i rozdaje prezenty, przywodzi na myśl skojarzenia związane z radosną i pełną życia wiosną. Występuje także w konkursach dla fanów Arkad Wrocławskich na popularnym portalu społecznościowym Facebook.

W ramach kampanii wydany został folder promujący wiosenne kolekcje i świąteczne trendy. Mnóstwo w nim propozycji wiosennych kreacji, smakołyków, konkursów i mody kulinarnej. Folder dostępny jest w Punkcie Obsługi Klienta, jego dystrybucja odbyła się 7 kwietnia wraz z gazetą Echo Miasta.

V Ogólnopolskie Forum Zarządów Spółek Giełdowych 03/2011

Piąta – jubileuszowa edycja Ogólnopolskiego Forum Zarządów Spółek Giełdowych już za nami. Dyskutowano na temat najważniejszych wydarzeń i procesów zachodzących na polskim rynku kapitałowym, przyznano wyróżnienia dla osób szczególnie zaangażowanych w tworzenie go.

Forum gościło blisko 250 uczestników – członków zarządów spółek giełdowych, instytucji kapitałowych, przedstawicieli Rządu RP, świata finansów i nauki. Honorowymi gośćmi Forum byli byli Podsekretarz Stanu Ministerstwa Skarbu Państwa Krzysztof Walenczak oraz Prezydent Miasta Wrocławia Rafał Dutkiewicz.

Po oficjalnej części uczestnicy mieli okazję do wymiany dalszych poglądów podczas zamkniętego spotkania klubowego „Wieczór Wrocławski” w Hotelu Monopol.

Fabryka Idei zajęła się organizacją forum w trzech wymiarach: organizacją Forum, oprawą promocyjną i medialną, a także pozyskaniem i komunikacją z uczestnikami.

Wiosna Kolorowych Zakupów 03/2011

Ruszyła nowa kampania wiosenna Arkad Wrocławskich. Jej hasło przewodnie - Wiosna Kolorowych Zakupów, nawiązuje do najbardziej spektakularnych barw tego sezonu, które zdominowały nowe kolekcje.

Błękit, czerwień, zieleń, róż i kanarkowa żółć wprowadzają powiew świeżości po długiej i szarej zimie, wprawiają w doskonały nastrój i zapraszają na zakupy. Taka właśnie myśl towarzyszy nowym kolekcjom i promującym je materiałom wiosennej odsłony Arkad Wrocławskich.

Kampanię wiosenną Arkad dodatkowo uatrakcyjnia event Metamorfozy "Arkady Look".

O tym, co dzieje się w Arkadach i jakie nowości proponują obecne w nich marki, można przeczytać w nowym-marcowym folderze. Jego dystrybujca z gazetą Echo Miasta zaplanowana jest na 3 marca. Przez cały miesiąc znaleźć można go także w Punkcie Informacyjnym w Arkadach Wrocławskich.

WALENTYNKOWO W ARKADACH 02/2011

Walentynkowo w Arkadach 12 lutego 2011

Koncert Czesław Śpiewa, Mega Wyprzedaże dla Dwojga, Poczta Walentynkowa i nowy folder Arkad Wrocławskich. Luty to pracowity miesiąc dla Fabryki Idei. Zajęliśmy się organizacją powyższych projektów i wydarzeń.

Już wkrótce Mega Wyprzedaże dla Dwojga w Arkadach Wrocławskich. 12 lutego każdy będzie mógł przekonać się, jaką radość i korzyści daje robienie zakupów w parze. Dla zakochanych ruszyła też Poczta Walentynkowa, która zabiera nas w czasy pisania prawdziwych miłosnych listów!

Pokusa do szaleństw wyprzedażowych będzie tym większa, że za zrobienie zakupów na kwotę 300zł można otrzymać podwójne zaproszenie na koncert Czesław Śpiewa. A o tym, jakie kąski można upolować na wyprzedażach i jakie prezenty walentynkowe polecają w tym roku Arkady, dowiedzieć można się na łamach lutowego folderu. Już teraz znajdziesz go w Arkadach Wrocławskich. Jego dystrybucja wraz z gazetą Echo Miasta zaplanowana jest na czwartek 10 lutego.

 

 

FABRYKA IDEI PRODUCENTEM WYKONAWCZYM V OGÓLNOPOLSKIEGO FORUM ZARZĄDÓW SPÓŁEK GIEŁDOWYCH 01/2011

Już 24 – 25 marca w gmachu Teatru Lalek oraz w Hotelu Monopol we Wrocławiu odbędzie się V Ogólnopolskie Forum Zarządów Spółek Giełdowych. Jego patronem honorowym jest Minister Skarbu Państwa Aleksander Grad i Prezydent Miasta Wrocławia Rafał Dutkiewicz.

Fabryka Idei zajmuje się organizacją forum w trzech wymiarach:

- organizacja Forum,

- oprawa promocyjna i medialna,

- pozyskanie i komunikacja z uczestnikami,

Fabryka Zajęła się przygotowaniem wszystkich graficznych materiałów konferencyjnych, między innymi zaproszeń i programu Forum. Stworzyliśmy projekt nowego serwisu forumzarzadow.pl. Jesteśmy też w pełni odpowiedzialni za przygotowanie i realizację media planu. W tym roku, po raz pierwszy w historii oprawa medialna Forum będzie również w telewizji.

Naszym zadaniem jest także koordynacja i nadzór nad ochroną, katering oraz wsparcie w organizacji imprezy klubowej dla uczestników we wrocławskim hotelu Monopol.

DZIEŃ BABCI I DZIADKA W ARKADACH WROCŁAWSKICH 01/2011

Imprezy dla przebojowych dziadków i modnych babć – pod takim znakiem upłynęły 21 i 22 stycznia w Arkadach Wrocławskich. Seniorzy mieli też okazję do wspólnej zabawy razem z wnukami – na przykład do uczestniczenia w międzypokoleniowej lekcji angielskiego. Nie zabrakło także licznych stoisk pro-zdrowotnych, dzięki którym seniorzy mogli wziąć udział w podstawowych badaniach profilaktycznych. Fabryka Idei była nie tylko pomysłodawcą, ale również organizatorem i koordynatorem całej imprezy.

KUSZĄCE WYPRZDAŻE W ARKADACH WROCŁAWSKICH 01/2011

Nowy Rok to zgodnie z tradycją handlową pełnia sezonu zimowych wyprzedaży. Oczywiście obniżki pojawiają się już w sklepach w grudniu, ale to styczeń zalicza się do najbardziej gorącego okresu wyprzedaży kolekcji zimowych.

Tym razem kampania reklamowa promuje aspekt „pokusy” - uczucia, które powoduje, że konsumenci nie mogą oprzeć się atrakcyjnej ofercie butików i sklepów. To nacisk na atrakcyjne formy wyprzedaży, dobre – niskie – ceny oraz wyjątkowe okazje dotyczące wysokiej jakości wyprzedażowych produktów.

Kampania Kuszące Wyprzedaże w Arkadach Wrocławskich potrwa do14 lutego.

FINAŁ KONKURSU AFRYKA NOWAKA W ARKADACH 01/2011

Prawdziwa mini gala w stylu afrykańskim obyła się 8 stycznia w Arkadach Wrocławskich. A wszystko by uczcić finał związany z grudniowym konkursem i akcją Afryka w Arkadach Wrocławskich. Podczas finału jury ogłosiło swój werdykt i tym samym wysłało zwycięzców na dwuosobową wycieczkę do Kenii. Przyznano również wiele innych atrakcyjnych nagród rzeczowych. Podczas uroczystości podziwiać można było występ grupy tanecznej, która wprowadziła wszystkich w prawdziwe, afrykańskie rytmy. Całe wydarzenie zorganizowała i koordynowała Fabryka Idei.

 

WIELKA KWESTA Z MEDIAMI W ARKADACH 12/2010

Ponad 2300 zł, komplet złotej biżuterii, garść centów i koron oraz kilka euro – to efekt Wielkiej Kwesty z Mediami na rzecz najbardziej potrzebujących dzieci z Wrocławia pozostających pod opieką Caritas. Do tej kwoty należy doliczyć datek w wysokości 2 tysięcy złotych, który na ręce Caritas przekazał zarząd Arkad Wrocławskich. Kwesta trwała zaledwie dwie godziny i przez ten czas zarówno dziennikarze wrocławskich redakcji, jak i darczyńcy mogli wykazać się zaangażowaniem. Do pełnej pasji i ekspresowej akcji dobroczynnej udało nam się przekonać aż dziesięć redakcji: TVP Wrocław, TVN, Polsat, Gazetę Wrocławską, Radio Traffic, Radio ESKA, Radio Złote Przeboje, Radio TOK FM, portal Money.pl i Tu Wrocław. Wielka Kwesta z Mediami to kolejne przedsięwzięcie Fabryki Idei, które tym razem ukazało Arkady Wrocławskie jako centrum handlowe odpowiedzialne społecznie i angażujące się w działalność charytatywną.

 

HORYZONTY 12/2010

Horyzonty – to magazyn biznesowy Zachodniej Izby Gospodarczej we Wrocławiu. Fabryka Idei od samego początku odpowiada za jego koncepcję, zawartość i skład. Po roku funkcjonowania, wydawnictwo zmieniło szatę graficzną! HORYZONTY zostały dostosowane do wymogów współczesnego rynku medialnego, zyskały nowy układ i rubryki – oprócz standardowej tematyki gospodarczej pojawił się dział life style.

 

KOLĘDOWANIE W ARKADACH WROCŁAWSKICH 12/2010

Prawdziwe królestwo Świąt Bożego Narodzenia – tak pokrótce opisać można Arkady Wrocławskie na kilka dni przed Świętami. Wszystko za sprawą Koncertu Kolęd w wykonaniu dzieci z wrocławskich szkół muzycznych i ognisk działających przy ośrodkach kultury. Aż przez 6 godzin dzielne grupy wokalne prezentowały na scenie doskonale dobrany repertuar świątecznych szlagierów i ponadczasowych kolęd.

Koncert wprawił wszystkich zakupowiczów w naprawdę świąteczne nastroje!

 

ŚWIĘTY MIKOŁAJ NA ŻYWO W ARKADACH WROCŁAWSKICH 12/2010

Mikołajki w Arkadach Wrocławskich trwały 2 dni. Od 4 do 6 grudnia nie tylko dzieci, ale miłośnicy Świętego Mikołaja w każdym wieku mogły do woli się z nim fotografować. Pod warunkiem, że przyszli do Arkad Wrocławskich. Własne aparaty nie były konieczne, bo Arkady zapewniły wszystkim profesjonalną sesję zdjęciową i już po godzinie rozdawały wydrukowane fotografie. Fabryka Idei, która zorganizowała całą imprezę, zadbała żeby wszystko dopięte było na ostatni guzik!

HALLOWEEN W ARKADACH 11/2010

Haloween wywodzi się z krainy anglosaskich tradycji, ale zabawa w straszenie i widok rozświetlonych, demonicznych dyń zagościły już na dobre w polskich realiach. Koniec października w Arkadach Wrocławskich promowaliśmy halloweenową nocą zakupów, pełną wyjątkowych okazji i promocji oraz wystawą uśmiechniętych dyń. Zabawa była przednia, nie zabrakło też emocji.

GRYFY DOLNOŚLĄSKIE 2010 10/2010

Wielka Gala Biznesu organizowana przez Zachodnią Izbę Gospodarczą w pięknym gmachu Opery Wrocławskiej to wydarzenie specjalne, uroczyste i związane z doskonale rozpoznawalnym finałem konkursu „Dolnośląski Gryf – Nagroda Gospodarcza”. W tym roku, Fabryka Idei była odpowiedzialna za multimedialną prezentację i filmy promujące nominowanych. Gala odbyła się 18 października, a jej część artystyczną uświetnił występ Anny Marii Jopek wraz z zespołem.

SZKOLNA KASA OSZCZĘDNOŚCI 10/2010

Pamiętacie Szkolną Kasę Oszczędności? Ile to par butów, książek i kaset magnetofonowych zawdzięczamy tej zasłużonej dla dzieci i młodzieży inicjatywie. Śpieszymy donieść, że SKO działa dalej i ma się dobrze. Tym razem, działając na rzecz PKO Banku Polskiego, przygotowaliśmy trzy specjalne scenariusze lekcji prezentujących korzyści jakie płyną z oszczędzania oraz edukujące młodzież w zakresie tajemnej wiedzy o finansach i produktach bankowych. Wiadomo, czym skorupka za młodu nasiąknie... Akcja SKO ma celu promowanie form oszczędzania wśród dzieci i młodzieży. Łączy się też z działaniami animacji edukacyjnej i konkursem z nagrodami. Jak widać szkoła uczy i bawi z pożytkiem dla nas i przyszłych pokoleń!

POCZĄTEK ROKU SZKOLNEGO 10/2010

Początek roku szkolnego to okazja nie tylko do tego aby zrobić niezbędne zakupy, ale też do zabawy. Tym razem zaprosiliśmy dzieci do Arkad Wrocławskich, gdzie w towarzystwie profesjonalnych animatorów, mogły spędzić ostatni weekend wakacji miło oraz na dobrej zabawie.

KATALOG MARKI ALBIS 09/2010

Firma Al-Bis zajmująca się kompleksowym zaopatrzeniem profesjonalnych gabinetów ginekologicznych – stały klient Fabryki Idei - rozpoczęła jesienny sezon promocją nowego katalogu prezentującego narzędzia i produkty firmy. Za całość projektu, jego koncepcję graficzną i wykonanie, odpowiadała Fabryka Idei.

JESIENNY KRZYK MODY 09/2010

Jesienny Krzyk Mody w Arkadach Wrocławskich to dwumiesięczna, pełna zakręconej, ale bardzo pozytywnej dynamiki kampania promocyjna wrocławskiego centrum handlowego (wrzesień/październik). Tym razem mocno stawialiśmy na modę, styl i design. Ale spokojnie, wszystko pod kontrolą i z poczuciem humoru, wszak modą należy się bawić. Oprócz akcji promocyjnych zadbaliśmy o komfort Klientów Arkad i na dwóch specjalnych eventach udowodniliśmy, że spotkania ze stylistą nie muszą przyprawiać o dreszcz, bo jesień to świetny czas na metamorfozę swojego wizerunku, a dbać o urodę można na wiele ciekawych sposobów.

Noc Wyprzedaży oraz koncert Beaty i BAJM 06/2010

Czerwiec w Arkadach Wrocławskich upłynął atrakcyjnie, zarówno pod względem handlowym, jak i artystycznym. W ramach współpracy z wrocławskim centrum handlowym Arkady Wrocławskie, Fabryka Idei zorganizowała Noc Zakupów (17 czerwca 2010) oraz współorganizowała koncert gwiazdy polskiego pop-rocka - zespołu BAJM i Beaty Kozidrak (18 czerwca 2010).

 

Podczas Nocy Zakupów najlepszym klientom zapewniono liczne nagrody, w tym weekend dla dwojga w Karpaczu, zaś każdy kto uczestniczył w promocyjnych zakupach mógł liczyć na atrakcyjne rabaty i zakup unikatowych produktów z kolekcji letnich.

 

Koncert na dachu Beaty i BAJMU cieszył się ogromnym zainteresowaniem wrocławian, którzy stawili się licznie - ponad 2,5 tys. osób. Przez 2 godziny charakterystyczna wokalistka Beata Kozidrak wraz ze swoimi muzykami udowodniła, że muzyka ich zespołu nigdy się nie zestarzeje.

Tygodnie branżowe w Arkadach Wrocławskich 06/2010

Unikatowe tygodnie branżowe w Arkadach Wrocławskich – to pro sprzedażowa akcja promocyjna, podczas której, przez pięć tygodni, prezentowano wybrane branże handlowe (moda, biżuteria i dodatki, obuwie, zdrowie i uroda, sport).

W każdym tygodniu Klienci Arkad mieli do wyboru ofertę z unikatowych kolekcji oraz specjalnie wyselekcjonowane na czas trwania akcji promocje i rabaty. Zaś w każdy weekend, tematyczne mini show, umilały Gościom Arkad Wrocławskich robienie zakupów.

25 - lecie Międzyszkolnego Komitetu Oporu 06/2010

MKO – Międzyszkolny Komitet Oporu obchodził we Wrocławiu swoje 25-lecie. To jedna z najbardziej znanych podziemnych organizacji uczniowskich, która działała w czasach PRL.

 

Tym bardziej jest nam miło poinformować, że agencja Fabryka Idei odpowiadała za realizację filmu dokumentalnego, w którym działacze MKO wspominali swój udział w uczniowskiej konspiracji oraz organizowała w Teatrze Muzycznym Capitol uroczystą galę, podczas której wręczano honorowe statuetki, a zgromadzeni goście mogli wysłuchać okolicznościowego koncertu młodej gwiazdy polskiej muzyki czyli projektu L.U.C.

 

Wielkanoc w Arkadach Wrocławskich 05/2010

Wielkanoc w Arkadach Wrocławskich przebiegła barwnie. Przez cały miesiąc Goście Arkad mogli uczestniczyć w jarmarku świątecznym, korzystać z promocji, otrzymywać podarunki (rustykalne, ręcznie robione stroiki wielkanocne) oraz... podziwiać wielkie medialne pisanki.

Akcja, związana z wielkim medialnym i charytatywnym malowaniem bombastycznych pisanek ustawionych na trawniku przed wrocławskim centrum handlowym, zakończyła się społecznym i artystycznym sukcesem.

Przedstawiciele sześciu zaproszonych redakcji ozdobili (osobiście!) 1,5 metrowe jaja, a efekt ich wspanialej pracy podziwiali wszyscy wrocławianie. Arkady Wrocławskie „wykupiły” symbolicznie tak przygotowane dzieła, a pieniądze z akcji zostały przekazane na cele charytatywne wrocławskiego oddziału Caritas.

Fabryka Idei Otworzyła Wiosnę w Arkadach Wrocławskich 03/2010

Dni Kobiet w Arkadach Wrocławskich oraz Festiwal Stylu, Zdrowia i Urody wraz z Nocą Wyprzedaży to cykl eventów przygotowanych przez agencję Fabryka Idei dla jednego z największych centrów handlowych we Wrocławiu - Arkad Wrocławskich.

 

Zrealizowane działania powiązano z obchodami Dnia Kobiet i początkiem wiosny. W sposób dynamiczny i z lekkim przymrużeniem oka pokazaliśmy Klientkom Arkad Wrocławskich, że każda Pani może prezentować się jak zawodowa modelka. Poza warsztatami modelingu, zaproponowaliśmy porady specjalistów z zakresu estetyki dermatologicznej, kosmetyki, zdrowia i urody. Punktem kulminacyjnym była Noc Wyprzedaży, podczas której rabaty objęły najnowsze wiosenne kolekcje. Klienci mogli wziąć udział w konkursie na Wiosenny Zestaw dla Kobiety - nagrody o wartości 5000 zł. Wieczór prowadził znany prezenter telewizyjny - Daniel Wieleba.

Kuszące Propozycje w Centrum Handlowym Auchan Częstochowa 10/2009

Kampania Kuszące Propozycje komunikowała kuszące zakupy w Centrum Handlowym Auchan Częstochowa, podkreślając kompleksowość i atrakcyjność oferty. Akcja prosprzedażowa na terenie miasta Częstochowa oraz bony zakupowe rozdawane na terenie galerii zachęcały mieszkańców do odwiedzenia CHAC, w okresie wrzesień - październik. Działania przyczyniały się do zwiększenia poziomu sprzedaży oraz budowania lojalności klienta.

Piękne hostessy i soczyste jabłka przyciągnęły mieszkańców Częstochowy. W dniach 18-24 września na terenie miasta Częstochowa można było spotkać dziewczyny w zielonych perukach z koszykami w rękach. Częstowały one przechodniów jabłkami. Do owoców dołączone były kupony konkursowe, zachęcające mieszkańców do odwiedzenia CHAC. Kupony upoważniały do odbioru nagród bądź bonów na określone kwoty.

Szafa Pełna Mody 10/2009

Wrzesień, był miesiącem przygotowań, do Szafy Pełnej Mody. Wydarzenie było mocno promowane w mediach, co zaowocowało dużym zainteresowaniem. Osoby, które wzięły udział w imprezie, miały okazję zaprezentować się na prawdziwym wybiegu, nauczyć się pozować oraz dowiedziały się, jakie modele, kroje i kolory są dla nich idealne. Podczas wydarzenia Park Handlowy Auchan Bielany gościł znanego stylistę - Tomasza Jacykowa. Zwyciężczynią Szafy Pełnej Mody została Pani Agnieszka Kogutek, która wygrała bony o łącznej wartości 1000 złotych. Akcja była doskonałą okazją do promocji kolekcji odzieży oraz linii kosmetyków z oferty sklepów Parku Handlowego Auchan Bielany.

Olimpiada Urodzinowa Centrum Handlowego Auchan Częstochowa 08/2009

8 urodziny Centrum Handlowego Auchan Częstochowa były wspaniałą okazją, żeby zorganizować prawdziwą uroczystość. Pomysłem, który okazał się być strzałem w 10 była Olimpiada dla Klientów.
Osiem konkurencji, wspaniałe nagrody i wielki tort cieszyły się sporym zainteresowaniem. Każdy kto wziął udział w zawodach, dostawał medal i nagrodę. Ale tu liczyła się wiedza i szybkość. Bieg w workach, pytania z wiedzy o CHAC i wycieczka do Paryża przyciągnęły zaciekawionych Klientów.

Eventy w kinach 06/2009

Organizacja szeregu imprez promocyjnych, które odbyły się na przełomie maja i czerwca 2008 roku, była wizytówką możliwości, jakimi dysponuje Fabryka Idei. Eventy odbywały się z dnia na dzień w kinach, w takich miastach jak: Elbląg, Łódź, Lubin, Zielona Góra, dwukrotnie we Wrocławiu oraz w Bielsku-Białej. Każde spotkanie wymagało od nas pełnego zaangażowania i indywidualnego podejścia zarówno do kwestii organizacyjnych jak również do scenariusza i przebiegu każdego z eventów. Celem tych spotkań była promocja i zaprezentowanie w atrakcyjny sposób nowej oferty firmy DIALOG S.A. - Domowej Platformy Multimedialnej DIALOG MEDIA.

Podczas realizacji projektu „eventy w kinach” Fabryka Idei odpowiadała za:

 • ustalenie daty, miejsca i kolejności poszczególnych spotkań

 • przygotowanie scenariusza każdego eventu

 • kontakt oraz prowadzenie negocjacji z poszczególnymi kinami i podwykonawcami

Targowisko Próżności 06/2009

Casting na najlepszego modela i modelkę, warsztaty modelingu prowadzone przez stylistkę Agnieszkę Magerle i wielki pokaz mody z udziałem dzieci, młodzieży i osób dorosłych. Tak wyglądał miniony weekend 19 – 21 czerwca w Centrum Handlowym Auchan Częstochowa.
Targowisko Próżności, bo o nim mowa, to najnowsza impreza Centrum Handlowego Auchan Częstochowa, mająca na celu wyłonienie spośród mieszkańców Częstochowy twarzy kampanii promującej Centrum. W zorganizowanym w piątek 19 czerwca castingu wyłonionych zostało 52 osoby, które następnie wzięły udział w profesjonalnych warsztatach modelingu, prowadzonych przez stylistkę Agnieszkę Magerle. Wszystko po to, by w niedzielę zaprezentować swoje umiejętności już na wybiegu, podczas pokazu mody letniej w Centrum Handlowym Auchan Częstochowa.

Mikołaj w centrum handlowym we Wrocławiu 12/2008

W dniu 6 grudnia Mikołaj wraz z uroczymi Śnieżynkami rozdawał prezenty, słodycze i przyjmował zamówienia na przyszłoroczne święto.

 

Cyrkowo - sportowo w Łodzi Mikołajki 12/2008

Mikołaj i Śnieżynka zaprosili na zimowe spotkanie cyrkowców: Anabel, Klaunów Kubę i Wito, w centrum handlowym Guliwer.

Maluchy brały udział w grach, zabawach i konkursach. Cyrkowcy jeździli na monocyklach, żonglowali, czarowali, robili akrobacje, chodzili na szczudłach. Wprowadzając tym w zachwyt małych i dużych widzów i jednocześnie ucząc ich cyrkowych sztuczek.

Św. Mikołaj w Hali Ludowej 12/2008

Fabryka Idei organizowała wizytę Św. Mikołaja podczas otwarcia lodowiska koło Hali Ludowej.

Św. Mikołaj bawił się z dziećmi na lodowisku oraz organizował konkursy, w których można było wygrać ciekawe nagrody. Śnieżynki rozdawały słodycze oraz balony. Dodatkowo każdy mógł zrobić sobie zdjęcie ze Św. Mikołajem i otrzymać je od razu na pamiątkę lub pomalować sobie twarz.

Działania realizowane przez Fabrykę Idei w ramach akcji:

 • Wybór hostess

 • Stroje dla Śnieżynek

 • Zorganizowanie animatora

 • Malowanie twarzy

 • Fotograf i materiały eksploatacyjne

 • Koordynacja akcji

Dzień Życzliwości 11/2008

Fabryka Idei zorganizowała w dniu 21 listopada happening na Rynku we Wrocławiu. Pochód małych krasnali i wszystkich Życzliwych był bardzo barwny i radosny.

Konferencja bankowa WROfin2008 10/2008

Nasze hostessy obsługiwały konferencję bankową WROfin2008. Wydarzenie odbyło się w dniach 16-17 października w Hotelu Mercure Panorama we Wrocławiu.

Konferencja WROfin2008 było spotkaniem specjalistów ze środowisk finansowych, naukowych, informatycznych i doradczych. W ramach wydarzenia prezentowane były osiągnięcia, tendencje, opinie i rozwiązania z dziedziny bankowości detalicznej.

Do obowiązków hostess należało:

 • rejestracja uczestników konferencji,

 • wypełnianie i zbieranie ankiet,

 • pomoc Organizatorom,

 • witanie gości.

Zwariowana Szkoła w Centrum Handlowym Bemowo 09/2008

W sobotę, 20 września, w Centrum Handlowym Bemowo w Warszawie odbyła się impreza z okazji rozpoczęcia roku szkolnego pt. „Zwariowana Szkoła”.

Na wszystkie dzieci oraz tych, którzy lata szkolne mają już za sobą, czekało mnóstwo atrakcji i zabaw między innymi Koło Fortuny z nagrodami ufundowanymi przez najemców Centrum. Impreza rozpoczęła się o godzinie 12.00 i trwała do godziny 18.00. W programie znajdowało się wiele atrakcji dla najmłodszych oraz konkursy z nagrodami. Dzieci bawiły się w Szkolnej Akademii Pana Kleksa przygotowanej przez animatorów z agencji artystycznej Branzo, w ramach której najmłodsi brali udział w zwariowanych lekcjach na wesoło, między innymi matematyki, języka polskiego, geografii, historii czy w-f. Ponadto każdy, kto tego dnia zrobił zakupy w jakimkolwiek sklepie lub punkcie usługowym CH Bemowo, mógł, po okazaniu paragonu, wziąć udział w zabawie w Koło Fortuny. Aby wygrać jedną z nagród ufundowanych przez sklepy w CH Bemowo, wystarczyło odpowiedzieć na proste pytanie z zakresu wiedzy szkolnej.

Travelplanet.pl - akcja informacyjna 09/2008

Nasze hostessy informowały klientów Travelplanet.pl o zmianie miejsca biura na terenie centrum handlowego Wola Park w Warszawie.

Ponadto:

 • zachęcały do korzystania z usług Travelplanet.pl,

 • rozdawały zainteresowanym ulotki reklamowe w formie pocztówek,

 • wręczały dzieciom balony.

Uroczyste otwarcie Bema Plaza 09/2008

Nasze hostessy obsługiwały uroczyste otwarcie biurowca Bema Plaza we Wrocławiu.

Uroczyste przecięcie wstęgi odbyło się 11 września o godz. 17:00. W ceremonii otwarcia wziął udział Wiceprezydent Wrocławia - Pan Adam Grehl.

Do zadań naszych hostess należało:

- witanie gości,

- informowanie gości o przebiegu imprezy,

- częstowanie szampanem,

- rozdawanie pożegnalnych upominków.

Piknik Rodzinny w Kiełczowie 09/2008

Impreza plenerowa gromadząca półtora tysiąca osób to niesamowita okazja do promocji swoich usług oraz możliwość zaprezentowania najnowszej i najbardziej atrakcyjnej oferty swojej firmy. Doskonale wie o tym Biuro Podróży Travelplanet.pl S.A., które powierzyło Fabryce Idei przeprowadzenie akcji promocyjnej podczas pikniku rodzinnego w Kiełczowie koło Wrocławia.

Nasze hostessy rozdawały balony i prowadziły kolportaż ulotek informacyjnych. Przeprowadzały krótkie ankiety z gośćmi pikniku, którzy wyrażali zainteresowanie ofertą biura podróży oraz informowały o głównej nagrodzie imprezy – wycieczce wartej 5 tysięcy złotych – ufundowanej przez Travelplanet.pl S.A.

Akcja promocyjna JS Tenis - Centrum Tenisowego Bielany-Ślęża 09/2008

Centrum Tenisowe Bielany – Ślęza po raz drugi powierzyło Fabryce Idei promocję swojego ośrodka. Akcja promocyjna odbyła się w dniach 30.08 i 31.08.2009, na terenie Centrum Handlowego Bielany we Wrocławiu. Celem przedsięwzięcia była promocja centrum tenisowego JS Tenis oraz przedstawienie oferty szkółek tenisowych dla dzieci i młodzieży. Akcja polegała na rozdawaniu ulotek oraz informowaniu o ofercie centrum tenisowego.

Zapraszamy również na: www.js-tenis.pl

 

Promocja Biura Podróży Wezyr oraz Travelplanet.pl S.A. 08/2008

Biuro Podróży Travelplanet po raz kolejny powierzyło Fabryce Idei przeprowadzenie kampanii promocyjno-informacyjnej swojej najnowszej oferty. Tym razem zasięg akcji był znacznie większy i obejmował kilka miast. Nasi promotorzy udzielali niezbędnych informacji, wyjaśniali zasady promocji, rozdawali ulotki oraz gazetki informacyjne BP Wezyr. Na każdego szczęśliwca, który w dniach 01.08-03.08.2008 r., zarezerwował wyjazd do Turcji czekały atrakcyjne nagrody – w postaci plecaków.

Akcja odbyła się w dniach 01.08 – 03.08.2008 r., i objęła swoim zasięgiem takie miasta jak:

- Gdańsk – Galeria Bałtycka

- Katowice – Centrum Handlowe 3 Stawy

- Częstochowa – Centrum Handlowe M1

- Łódź – Manufaktura oraz Galeria Łódzka

- Poznań – Centrum Handlowe M1 oraz Centrum Stary Browar

Strefa Kibica EURO 2008 na Placu Solnym 07/2008

Od 12.06 do 29.06 koordynowaliśmy przebieg kampanii promocyjno-sprzedażowej firmy DIALOG S.A w specjalnie przygotowanej Strefie Kibica EURO 2008, do której podczas najważniejszych meczy przychodziło kilka tysięcy osób. Wybrani promotorzy przedstawiali kibicom i przechodniom najnowsza ofertę firmy DIALOG, rozdawali gadżety oraz uzyskiwali informacje statystyczne o zapotrzebowaniu i zainteresowaniu usługami telekomunikacyjnymi.

Zadania Fabryki Idei podczas akcji promotorów na Placu Solnym:

- wybór promotorów-hostess

- ustalenie grafiku prac

- omówienie działań z promotorami

- dopilnowanie przebiegu akcji i kolportażu materiałów promocyjnych i informacyjnych

- koordynacja pracy promotorów

- końcowe rozliczenie

- przygotowanie foto-relacji oraz raportu podsumowującego przebieg akcji

 

Produkcja filmowa 06/2008

W dniach 28.05.2008 i 6.06.2008 odbyły się zdjęcia do programu typu newsletter pod tytułem „Robert Gonera prezentuje - Filmowy Dialog”. Program prezentuje najciekawsze pozycje z wypożyczalni filmów oraz propozycje stacji telewizyjnych dostępnych w ofercie platformy.

W dwa dni zdjęciowe zrealizowany został materiał do 4 pilotażowych odcinków cyklu. Prowadzącym cykl jest znany polski aktor Robert Gonera, z którym współpraca była dla nas czystą przyjemnością.

Nasze zadania w tym projekcie to:

 • Stworzenie scenariusza newslettera

 • Wyszukanie lokacji zdjęciowych

 • Koordynacja prac graficznych i muzycznych

 • Organizacja ekipy zdjęciowej

 • Organizacja sprzętu

 • Kierownictwo produkcji

 • Postprodukcja


Filmowy Dialog mogą zobaczyć Państwo na Platformie cyfrowej DialogMedia oraz na stronie internetowej platformy: www.dialogmedia.pl

Fabryka Idei była producentem cyklu.

Poniżej przedstawiamy kilka zdjęć z planu zdjęciowego.

Akcja promocyjna Travelplanet S.A. 06/2008

Festyn odbył się na terenie Wielkopolskiej Gilidii Rolno-Ogrodniczej. Nasze hostessy rozdawały ulotki i balony oraz udzielały informacji o aktualnej promocji biura podróży Travelplanet.

Pracowaliśmy na zlecenie agencji Art Prestige.

Organizacja Dnia Dziecka w Łodzi 06/2008

Mieliśmy przyjemność organizować festyn z okazji Dnia Dziecka w łódzkim Centrum Handlowym „Guliwer”. Impreza została przygotowana tak, aby zapewnić rozrywkę zarówno dzieciakom, jak i ich rodzicom. Poszczególne zabawy i konkursy niosły ze sobą również elementy edukacyjne, dzięki czemu dzieci mogły dowiedzieć się ciekawych informacji, m.in., o innych państwach oraz ich mieszkańcach.
W programie imprezy znalazły się następujące atrakcje:

- „Podróżnicy z naszej ulicy” – wędrówka po różnych ciekawych krajach prowadzona przez podróżnika - konferansjera

- Quiz geograficzny

- Nauka tańca breakdance oraz chodzenia na szczudłach

- Warsztaty muzyczno – plastyczne

-Konkursy i zawody rodzinne

Dodatkową atrakcja był „Figlobus” – autobus przeznaczony do zabawy dla dzieci. Znajdują się w nim: ślizgawki, basen z piłeczkami, wieża wspinaczkowa, kącik majsterkowicza.

Finał Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Internecie 2008 06/2008

5 czerwca 2008 r. do wrocławskiej hali Iase przybyło kilkaset uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Rozgrywkom finałowym II edycji Olimpiady Wiedzy o Internecie DialNet Masters towarzyszyła świetna zabawa kibiców i samych drużyn.

Używamy plików cookies (ciasteczek)Używamy plików cookies m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że zgadzasz się na umieszczenie ich w Twoim urządzeniu końcowym.

Dowiedz się więcej o ciasteczkach


Nie pokazuj więcej